Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00
Akcia

64 rokov skúseností

64 rokov skúseností

V roku 1954 začali dvaja podnikatelia zo Švédska novú epochu v oblasti dámskej spodnej bielizne. Ingemar Boman a Bengt Rosell otvorili obchod s bielizňou Fynd v mestečku Alingsås.

Krátko nato, získali spoločnosť LINDEX v Göteborgu podľa ktorej pomenovali i všetky ďalšie obchody. Postupne pridali do svojho sortimentu aj dámskú a detskú módu.

Dnes, o 64 rokov neskôr, však švédska značka LINDEX stále ponúka vysoko kvalitnú, pohodlnú dámsku bielizeň, ktorá vyhovuje každému tvaru a telu.

V priebehu rokov sa menili módne trendy, strihy, materiály aj v oblasti dámskej spodnej bielizne. Lindex za 64 rokov svojho pôsobenia získal množstvo cenných skúseností, a dnes svojim zákazníčkam ponúka nielen široký sortiment najkvalitnejšej módnej spodnej bielizne, ale aj odborné poradenstvo pri výbere správneho strihu a veľkosti podprsenky.

Ešte ste si nenašli ideálnu podprsenku?

Nemajte obavy! Príďte sa poradiť s odborníkmi švédskej značky LINDEX a vyberte si správnu podprsenku!

Hľadanie ideálnej podprsenky by nemal byť boj. Malo by to byť zábavné, ľahké a inšpirujúce. Takže sme sa rozhodli zmeniť celý spôsob prezentácie a výberu správnej podprsenky.

Zahájili sme PODPRSENKOVÚ REVOLÚCIU – BRAVOLUTION

Môže to znieť trochu fantasticky, a skutočnosť aj je. Keď nájdete perfektný strih s určitým názvom, môžete si byť istá, že strih sa nikdy nezmení. Každý strih je dostupný v niekoľkých štýloch a farbách a svoju podprsenku môžete vždy zladiť s veľkým výberom nohavičiek.

Znie to celkom dobre, však?

Tak poďme na to.

Dátum začiatku: 29.01.2018
Dátum konca: 05.02.2018

Kde?

Lindex

Po - Ne: 9:00 - 21:00

http://www.lindex.com

Branch: Móda

store.manager919@lindex.com

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC