Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00
Akcia

Basic & chic v dámskom oddelení

Basic & chic v dámskom oddelení

Nechajte sa zlákať jednoduchými kúskami! V dámskom oddelení H&M na vás práve teraz čaká kolekcia základných kúskov do šatníka na každý deň, ktoré vás budú spoľahlivo sprevádzať kdekoľvek a kedykoľvek – v práci, na káve s priateľmi či počas výletu s rodinou.

Džinsovina v kombinácii s džínsovinou, odtiene modrej, sivej a bielej sú nosnými prvkami kolekcie. Vytvárajú dokonalú súhru, sú nevtieravé a dobre sa kombinujú s akýmikoľvek inými farbami. V kolekcii vstupuje do popredia ležérny štýl v podobe košieľ z pohodlných materiálov, bavlnených tričiek či nohavíc v základnom strihu. Nechýbajú ani štýlové elegantné kabáty či parky so športovým nádychom na blížiace sa jesenné dni.

V jednoduchosti je krása – pri novej dámskej kolekcii to platí dvojnásobne a oživiť každodenné outfity vďaka základným kúskom v podobe džínsov či košele nie je žiadna veda!https://bit.ly/2uEg9l9

Teraz nakupujete v predajniach H&M a online na hm.com ešte viac kúskov v ešte nižších cenách –čakajú na vás výpredaje až do -70% a v zľavách teraz aj skvelé nové produkty! Príďte si vybrať do najbližšej predajne.

Tešíme sa na Vás,

H&M

Dátum začiatku: 31.07.2017
Dátum konca: 14.08.2017

Kde?

H & M

Po - Ne: 9:00 - 22:00

http://www.hm.com/sk/

055 / 321 12 40

Branch: Móda

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC