Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00
Akcia

H&M prichádza s exkluzívnou kolekciou pre všetky víťazstvá!

H&M prichádza s exkluzívnou kolekciou pre všetky víťazstvá!

Milujete šport, pohyb a aktívny životný štýl? V tom prípade ste na správnej adrese! H&M predstavuje exkluzívnu športovú kolekciu #ForEveryVictory, ktorá je určená všetkým výzvam, pred ktorými stojíte. Oslávte spolu s nami silu športu, sebadôvery a rozmanitosti. Šport stiera akékoľvek hranice a je dôležité, aby ste sa pri ňom cítili komfortne. Inšpirujte sa našou kampaňou “For EveryVictory”, ktorá zahŕňa okrem krásneho filmu plného neskutočných športových talentov a budúcich či aktuálnych svetových osobností aj špeciálnu športovú kolekciu, inšpirovanú oblečením pre švédskych olympionikov, ktoré navrhol a vytvoril tím dizajnérov H&M.

Objavte spolu s H&M kúzlo športu, ktorý dokáže zmeniť životy! Jednou z hlavných tvárí kampane je Caitlyn Jenner, nositeľka zlatej olympíjskej medaile v desaťboji, ktorá sa nebála ukázať svoje pravé ja a hrdo sa postaviť prekážkam, ktoré jej prišli do cesty. Rovnako inšpiratívny je aj príbeh Chelsea Warner, ktorá sa aj napriek Downovmu syndrómu nebála riskovať a dnes je z nej skvelá gymnastka, či príbeh Mikea Cootsa, ktorý sa s radosťou a vervou vrhá do vĺn, aj keď mu v minulosti žralok odtrhol nohu! Týmito a mnohými ďalšími silnými osobnosťami sa môžete inšpirovať v našomfilme ku kampani “For EveryVictory”.

V kamenných predajniach a online na Vás tento týždeň čaká nová športová kolekcia “For EveryVictory”, ktorá je určená pre všetých, ktorí to nevzdávajú! Rafinované materiály, flexibilný dizajn a jedinečné športové kúsky, ktoréVás poženú k lepším a spoľahlivým výkonom. Príďte si do predajní H&M vybrať ideálnu športovú kombináciu pre neho či pre ňu a podľahnite čaru pohybu, ktorý v sebe nesie odhodlanie, vytrvalosť a vnútornú silu.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Pre zhliadnutie videa kliknite na http://bit.ly/2a2bjUX
Rozhovor s Caitlyn Jenner si prečítate na http://bit.ly/2aizS1Y

Dátum začiatku: 21.07.2016
Dátum konca: 28.07.2016

Kde?

H & M

Po - Ne: 9:00 - 22:00

http://www.hm.com/sk/

055 / 321 12 40

Branch: Móda

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC