Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00
Akcia

Každé vaše JA v jesennej kolekcii!

Každé vaše JA v jesennej kolekcii!

Jeden deň elegantná, druhý deň bohémka, tretí deň ležérna a ten štvrtý zase párty žena! Život nám prináša veľa skvelých momentov, ktoré nám dávajú možnosť poodhaliť rôzne tváre nášho JA! Objavte a preskúmajte tie vaše s novou jesennou kolekciou v dámskom oddelení H&M.

Popustite uzdu módnej fantázii. Ukážte vaše kreatívne, výrazné či premenlivé JA a prejavte všetky stránky vašej osobnosti. Ženskosť je nádherná a rôznorodá, tak si ju vychutnávajte plnými dúškami. Naša jesenná kolekcia je postavená na štyroch základných pilieroch.

Vaše elegantné biznis JA je zodpovedné a motivované. Zvládate všetko – či už v práci alebo okolo domu! Medzi hlavné prvky tohto štýlu patria úhľadné kostýmy, klasické košele a veci z prémiových materiálov. Nechýba rafinované líčenie a distingvovaný prejav.

Vaše bohémske JA je intuitívne a slobodné. Ste vďaka nemu zanietená a viete sa pre veľa vecí nadchnúť. Kľúčovými kúskami tohto štýlu sú široké vlajúce šaty, padavé blúzky, zmyselná čipka a množstvo doplnkov.

Vaše uvoľnené JA je ležérne a harmonické. Nič vás nedokáže rozhádzať, od akýchkoľvek drám sa držíte čo najďalej. Tento štýl je pohodlný a postavený na veľkých pletených veciach a príjemných nerušivých farbách.

Vaše párty JA je dravé a komunikatívne. Ste energická, sama sebou a vždy dokonale upravená. Hlavné prvky štýlu sú výrazné šaty, šik topy a topánky na vysokom podpätku, ktoré dodajú chôdzi šmrnc.

Jesennú kolekciu pre každé vaše JA nájdete práve teraz v predajniach a online. Tešíme sa na vašu návštevu! https://bit.ly/2CSgiHY

Odtiene ružovej na klasických trenčkotoch či texturované oversized strihy – kabáty na túto jeseň vyzerajú fantasticky! Nakupujte v predajniach a online.https://bit.ly/2PRMnRF

H&M
hm.com

Dátum začiatku: 28.09.2018
Dátum konca: 08.10.2018

Kde?

H & M

Po - Ne: 9:00 - 22:00

http://www.hm.com/sk/

055 / 321 12 40

Branch: Móda

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC