Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00
Akcia

Kolekcia Timeout jeseň/zima 2017/18

Kolekcia Timeout jeseň/zima 2017/18

Zimná kolekcia sa viditeľne stále drží svojich základných koreňov a hodnôt.
Priaznivci americkej trikolóry nebudú rozhodne sklamaní. Klasický, tzv. „preppy“ štýl, má aj v zimnej kolekcii významné zastúpenie. Nájdeme v nej pánske aj dámske košele s typickými detailami, vesty, saká, ľahké aj ťažké bundy…to všetko v tmavomodrom základe, doplnenou bielou a červenou. Objavuje sa tu aj námornícka tematika, ako v grafických detailoch, tak aj vo farbách a strihoch modelov. Inšpiráciou svetovými trendami rozpoznávame v použití olivových odtieňov v kombinácii s denimom.
Rôzne druhy prania a indigo farbenie dodávajú Timeout denimu autentický vzhľad a rozmanitosť.
Tí, ktorí si nepotrpia na námornícku modrú ani trendovú khaki, sa môžu v zimnej kolekcii Timeout
obrátiť na kombináciu šedej a čiernej. V práci s čiernou farbou volí Timeout zlatú strednú cestu.
Modely nepôsobia ani príliž formálne, ale ani príliž industriálne. Značka Timeout pracuje s odtieňami šedej a čiernej svojim tradičným spôsobom, ktorý zákazníkom garantuje širokospektrálne využitie vybraných modelov, od voľnočasových až po formálne príležitosti.
Pokiaľ ide o zastúpenie jednotlivých produktov, nájdeme tu tradičné Timeout mikiny a tepláky
na voľný čas, tak aj mestské svetríky, saká, bundy, parky, kabáty. Toto všetko je doplnené rôznymi strihmi dámskych a pánskych jeansov. Tričká, mikiny, ľahké svetre a nohavice používajú prevažne 100% bavlnu. V ťažšej konfekcii nájdeme prímes ľanu, vlny, akrylu, nylonu, polyesteru…podľa požiadavky na vzhľad a funkčnosť výrobku.
Zákazníci, ktorí hľadajú súčasný a zároveň nadčasový štýl, budú s kolekciou Timeou jeseň/zima 17/18 opäť spokojní. Značka prináša pohodlné a kvalitné oblečenie s originálnymi detailami vhodné na každodenné nosenie.

Dátum začiatku: 01.08.2017
Dátum konca: 31.08.2017

Kde?

TIMEOUT

Po - Ne: 9:00 - 21:00

http://www.kenvelo.sk

055/ 789 94 72

Branch: Móda

4332kosice@gut.cz

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC