Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00
Akcia

Nová kolekcia Beckham Bodywear práve v predaji!

Nová kolekcia Beckham Bodywear práve v predaji!

Nechajte sa rozmaznávať príjemnými materiálmi, pohodlnými strihmi a nadčasovým dizajnom. Spodná bielizeň a domáce oblečenie dostávajú nový rozmer- zaručujú štýlový vzhľad do pohodlia domova a rovnako tak aj mimo neho!

Nová kolekcia Beckham Bodywear v réžii Davida Beckhama predstavuje spodnú bielizeň a pohodlné oblečenie, ktoré ľahko transformujete z domáceho úboru do cooloutfitu v uliciach! Nájdite si medzi novými kúskami Vašu “druhú kožu” a podľahnite oblečeniu, ktoré nie len je komfortné, ale aj nesmierne trendy! Všetko v modernej urbanpalete chladnej šedej a nestarnúcej bielej, doplnené tehlovohnedou.

Kolekcia je jednoduchá a vďaka monochromatickosti kúskov ľahko skombinovateľná, tiež využiteľná na akúkoľvek príležitosť- či už je to leňošenie pred televízorom alebo basketbal v parku! Oblečte si jednoduché rebrované tričko, doplňte ho melírovanými teplákmi a mäkkou teplákovou bundou! Alebo je čas na exkluzívne bavlnené pyžamo?
Teraz môžete kúsky z kolekcie Beckham Bodywear nakupovať v H&M!http://bit.ly/2dUECc2

Okrem toho nájdete v H&M aj najnovšiu jesennú módu a horúce trendy. Nenechajte si ujsť našu širokú ponuku búnd a kabátov. Čakajú na Vás bombery, saká, prešívané bundy či vlnené kabáty v najrôznejších farbách a strihoch!
http://bit.ly/2dAO0BM
http://bit.ly/2dxwKhm

Dátum začiatku: 07.10.2016
Dátum konca: 21.10.2016

Kde?

H & M

Po - Ne: 9:00 - 22:00

http://www.hm.com/sk/

055 / 321 12 40

Branch: Móda

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC