Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00
Akcia

(Pred)Vianočné radosti v H&M!

(Pred)Vianočné radosti v H&M!

Do Vianoc ostávajú síce ešte takmer dva mesiace, no aj v prípade nákupu vianočných darčekov platí, že je lepšie poobzerať sa po nich radšej skôr než na poslednú chvíľu! Nenechávajte nič na náhodu a užívajte si Vianoce bez stresov a v kruhu tých, ktorých máte radi. Tieto Vianoce vás nič neprekvapí! V H&M sme si pre vás pripravili už dnes malú inšpiráciu, ako by mohol vyzerať váš vianočný nákupný zoznam.

Rozkošné maličkosti v podobe náušníc či hodiniek, praktické darčeky ako rukavice či pančušky alebo štýlová radosť v podaní topánok a kabeliek. Máme kúsky pre malých aj veľkých, pre neho aj pre ňu – stačí si len vybrať! Čím štýlovým potešíte svojich najbližších tento raz – bude to pyžamový set z príjemného materiálu alebo módny kabát s potlačou leoparda?

Oblečte vaše malé poklady do sviatočného šatu! V detskom oddelení  na vás teraz čaká slávnostná kolekcia plná krásnych elegantných kúskov. Vyberte si z ponuky trblietavých šiat či sukničiek, svetríkov s potlačou či sák zo zamatu alebo štruktúrovanej tkaniny. Sviatočná móda pre dievčatá aj chlapcov je teraz dostupná v predajniach H&M alebo online. Príďte si vybrať do najbližšej predajne!

Tešíme sa na vašu návštevu,

H&M

hm.com

Dátum začiatku: 07.11.2017
Dátum konca: 21.11.2017

Kde?

H & M

Po - Ne: 9:00 - 22:00

http://www.hm.com/sk/

055 / 321 12 40

Branch: Móda

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC