Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00
Akcia

Príďte si pre jarné trendy so skvelou špeciálnou zľavou!

Príďte si pre jarné trendy so skvelou špeciálnou zľavou!

Už viete, akými módnymi trendmi sa necháte zlákať počas jari?  V H&M máme pre Vás pripravených množstvo horúcich noviniek, ktoré Vám sadnú ako uliate. Od praktických nohavíc, cez rafinované šaty, až po nápadité doplnky. Nezabúdame však ani na klasiku v podobe džínsoviny, ktorá by túto jar nemala chýbať v žiadnom šatníku- či už malých alebo veľkých!

Zamerali sme sa na detaily a základné denimové kúsky v podobe džínsov či košele sme ozvláštnili rozstrapkaným lemom. Kúsky majú jemne obnosený efekt a sú doplnené o rôzne efektné záplaty, ktoré im dodajú ten správny šmrnc. Farebne dominuje svetlejšie prevedenie džínsoviny, kolekcia pôsobí vzdušne a to pravé si v nej nájdu nielen dámy či páni, ale aj naši najmenší!

Pripravte teraz Váš šatník na jarné dni spoločne s nami a zadovážte si všetky tieto skvelé svieže kúsky z najnovšej kolekcie s perfektnou zľavou! Čím viac u nás nakúpite, tým väčšiu zľavu od nás obdržíte. Je to úplne jednoduché! Príďte si do kamenných predajní H&M vybrať do devätnásteho februára Vaše nové obľúbené kúsky, ukážte pri pokladni zľavový kupón z nášhoFacebooku: https://bit.ly/2ltIpk1 a odneste si Váš celý nákup za skvelú cenu.

Pri nákupe nad 35€ od nás dostanete zľavu 15%,

pri nákupe nad 50€ sa môžete tešiť na zľavu 20%.

Nezabúdajte, že ponuku je možné uplatniť len v kamenných predajniach, nie online. Neplatí na už zľavnený tovar, ani v kombinácii s inými ponukami či zľavami. Neplatí na nákup darčekových kariet.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

H&M

Dátum začiatku: 09.02.2017
Dátum konca: 19.02.2017

Kde?

H & M

Po - Ne: 9:00 - 22:00

http://www.hm.com/sk/

055 / 321 12 40

Branch: Móda

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC