Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00
Akcia

S NOVÝM ROKOM PRICHÁDZA VÁŠ NOVÝ ŠTÝL!

S NOVÝM ROKOM PRICHÁDZA VÁŠ NOVÝ ŠTÝL!

S príchodom nového roka sa v živote mnohých z nás dejú veľké či malé zmeny. Dávame si rôzne  predsavzatia, chystáme sa učiniť zásadné rozhodnutia, myslíme do budúcna a sústredíme sa na svojenové lepšie “ja”. Niekedy však stačí naozaj len málo, aby sa človek cítil ako vymenený!

Skúste v ceste za Vaším novým “ja” začať práve v šatníku! Nájdite štýl, ktorý Vám dokonale padne a kúsky, v ktorých sa budete cítiť pohodlne za každých okolností- v práci či vovoľnom čase. Obohaťte svoj šatník s najžiadanejšími kúskami tejto sezóny. My v H&M z nich nemôžeme spustiť oči!

Kožená sukňa v príťažlivom strihu, dokonalý kabát, elegantný kostým alebo saténová zavinovacia sukňa, ktorá zvýrazní Vašu ženskosť.  Nebojte sa investovať do šatníkovej klasiky a vytvorte si spoľahlivý základ outfitov. Ozvláštniť ich môžete napríklad aj nápaditými doplnkami! Nová kolekcia je zameraná na kvalitu materiálov a precízne spracovanie strihov. Nezabúdame ani na detaily, ktoré dovedú Váš outfit k dokonalosti- rozparky alebo efektné riasenie!

Vneste do šatníka a každodenného štýlu iskru v podobe kvalitných základných kúskov, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť.

A nezabúdajte, vo všetkých predajniach H&M a online na hm.com prebieha práve teraz finálny výpredaj tých najhorúcejších módnych kúskov a doplnkov za bláznivonízke ceny! Tak čo, našli ste už Vášho favorita?

Tešíme sa na Vašu návštevu!

https://bit.ly/2j86Lz1

H&M

Dátum začiatku: 20.01.2017
Dátum konca: 29.01.2017