Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00
Akcia

Sezóna osláv a slávnostných momentov je tu!

Sezóna osláv a slávnostných momentov je tu!

Jeseň sa nám pomaly blíži ku koncu a čoskoro ju vystriedajú tie najčarovnejšie dni celého roka. Onedlho sú tu Vianoce, sviatky a s nimi aj množstvo osláv, párty či iných magických momentov, počas ktorých chceme vyzerať dokonale!

V H&M nenechávame nič na náhodu a na slávnostnú sezónu sme sa pripravili vo všetkých našich oddeleniach. Čakajú na Vás skvelé kúsky pre malých aj veľkých, ktoré Vás dostanú do tej správnej slávnostnej nálady! Flitre, trblietky, príjemné padavé materiály s leskom a teplé pleteniny- fantázii sa medze nekladú a práve počas tejto sezóny si môžete dovoliť kombinovať na prvý pohľad neskombinovateľné.

V dámskom oddelení na Vás čakajú okúzlujúce kúsky s leskom a trblietkami- od šiat, cez sukne až po nohavice s ladiacim topom. Úzke špagetové ramienka, flitre a ženské šaty v štýle spodnej bielizne sú opäť späť. Od krásnych a chic šiat cez svetre s jemným leskom až po teplé kabáty- sezóna osláv, slávností a špeciálnych príležitostí sa blíži a práve toto sú kúsky, ktoré musíte počas zimy mať! Horúčku sobotňajšej noci či akúkoľvek inú špeciálnu udalosť hravo zvládnu aj páni. Dobre padnúce svetre, pohodlné voľné tričká a klasický vlnený kabát sú ideálnymi kúskami na slávnostnú sezónu. Pre najmenších máme pripravených množstvo veselých a štýlových kúskov! Lesklé trblietavé potlače, pohodlné úplety, kožúšky či základné kúsky, ktoré ľahko skombinujete s čímkoľvek.

Uchopte sezónu osláv a špeciálnych udalostí za ten správny koniec! Užívajte si krásne oblečenie s nádychom luxusu za dostupné ceny každý deň.

Dátum začiatku: 07.11.2016
Dátum konca: 21.11.2016

Kde?

H & M

Po - Ne: 9:00 - 22:00

http://www.hm.com/sk/

055 / 321 12 40

Branch: Móda

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC