Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00
Akcia

Späť do školy v H&M s 20% zľavou a novou DIVIDED kolekciou!

Späť do školy v H&M s 20% zľavou a novou DIVIDED kolekciou!

Vrátiť sa späť do školských lavíc a užiť si rok štýlovo nebolo nikdy jednoduchšie! S H&M to túto jeseň zvládnete dokonca ešte výhodnejšie.

Nakupujte kúsky z novej detskej kolekcie lacnejšie! Navštívte naše predajne. Od 23.augusta do 9.septembra máme pre vás pri každom nákupe detského oblečenia v hodnote nad 30 EUR zľavu 20% na celý nákup. Vyberte si trendové a pohodlné kúsky pre dievčatá a chlapcov a využite našu špeciálnu ponuku.

V predajniach H&M a online na hm.com na vás čaká nová DIVIDED kolekcia: https://bit.ly/2wo7m6A
Je inšpirovaná povestným parížskym štýlom s podtónom ležérnosti a bezstarostnosti. Tvárou kolekcie je speváčka a textárka IzzyBizu, ktorá nás spolu s novými kúskami vtiahla na výlete v Paríži do víru prúžkov, výrazných farieb a chickára. Nechýbajú ani hravé vzory a nadčasové strihy a materiály. Skúste to túto jeseň s menčestrovou šatovou sukňou, doplňte ju padavou blúzkou a farebnou baretkou. A čo tak pruhovaný pulóver v kombinácii s károvanými širokými nohavicami?

Dokonalé kombinácie pre všetky pohodové chvíle nájdete práve teraz v H&M. Klikajte na hm.com alebo sa zastavte v našich predajniach. Tešíme sa na vás!

H&M
hm.com

Dátum začiatku: 23.08.2018
Dátum konca: 09.09.2018

Kde?

H & M

Po - Ne: 9:00 - 22:00

http://www.hm.com/sk/

055 / 321 12 40

Branch: Móda

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC