Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00
Akcia

Sprievodca džínsovinou & nová detská športová kolekcia

Sprievodca džínsovinou & nová detská športová kolekcia

Trend, ktorý nikdy nezostarne a neomrzí? Jednoznačne džínsy! Ako sa v nich však vyznať? Čo znamená “extra flare”, “skinny” alebo “straight” strih? Ako nosiť úzke džínsy, s čím skombinovať široké a komu sa hodia rovné? Môže sa kombinovať džínsovina s džínsovinou? A čo farba? Vybrať si tmavé alebo svetlé? Džínsy budú vždy dôležitou súčasťou našich šatníkov. Dali sme si za úlohu zjednodušiť vám ich nakupovanie! Pozrite si nášho nového sprievodcu džínsovinou pre dámy, pánov a deti na hm.com a nájdite si váš dokonalý strih či farbu!

Pripraviť sa, pozor, štart – v detskom oddelení práve pribudla nová športová kolekcia! Rozhýbte sa spoločne s nami a užívajte si voľnosť pri každom pohybe. Pohodlné elastické tkaniny a jednoduché strihy sú pre aktívne dni ako stvorené. Farebné legíny, tričká a mikiny z funkčného materiálu či pohodlné tenisky na vás už čakajú v oddelení pre deti. Behajte, skáčte, bláznite sa naplno s detskou športovou kolekciou. K zakúpeniu práve teraz v predajniach & online.

Okrem nových kolekcií pokračujú v predajniach H&M a online aj naďalej letné výpredaje! Navštívte naše predajne a príďte si vybrať zo štýlových letných produktov so zľavou až do -70%. Čaká na vás ešte viac produktov za ešte nižšie ceny. Odneste si nový kúsok či doplnok do šatníka za skvelú cenu.

Tešíme sa na vašu návštevu.

H&M
hm.com

Dátum začiatku: 25.07.2018
Dátum konca: 01.08.2018

Kde?

H & M

Po - Ne: 9:00 - 22:00

http://www.hm.com/sk/

055 / 321 12 40

Branch: Móda

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC