Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00
Akcia

Staň sa legionárom

Staň sa legionárom

Príď na LENOVO LEGION ROADSHOW a staň sa pravým LEGIONÁROM

Vysoký výkon a nadupaný dizajn. To sú základné atribúty každého hráčskeho počítača. Či už preferuješ klasickú stolovú verziu alebo si neustále na cestách a preferuješ notebook, rad počítačov LENOVO LEGION má pre teba ten správny stroj.

Na LENOVO LEGION ROADSHOW si môžeš nielen zahrať svoje obľúbené hry a vyskúšať si silu a stabilný framerate našich mašín na vlastnej koži, ale stretneš aj svojich obľúbených streamerov. O svojom typickom youtuberskom dni ti porozpráva hviezda slovenského youtube – Slažo alias Selassie. Dozvieš sa ako začínal svoju kariéru, ktoré hry hrá najradšej a porozpráva aj o reakciách svojho najbližšieho okolia. Ďalšími hosťami budú známi  streameri rdO a DonatoLive, ktorých určite poznáš zo streamov na Twitchi, kde sa venujú denným vlogom a streamovaniu hier. Okrem toho máš šancu vyhrať aj nadupaný LENOVO LEGION Y720. Ak budeš dostatočne šikovný, môžeš sa kvalifikovať aj na majstrovstvá Slovenska v elektronických športoch!

Profi team eEriness s kapitánom Bladeom si pre teba pripravili aj hráčsky workshop, kde ti ukážu všetky svoje vychytávky, ktoré používajú pri hraní a streamovaní hier. Konečne máš šancu zistiť všetko, čo potrebuješ, aby si zlepšil svoje hráčske zručnosti a stal sa pravým LEGIONÁROM!

Čakáme ťa už 25.9.2017 v nákupnom centre Atrium Optima.

Viac informácií na Facebooku Lenovo Slovakia

Dátum začiatku: 14.09.2017
Dátum konca: 25.09.2017

Kde?

Datacomp

Po - Ne: 9:00 - 21:00

http://www.datacomp.sk

+421 55 2 850 850

Branch: Elektro, potreby pre domácnosť

datacomp@datacomp.sk

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC