Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00
Akcia

Šťastné a štýlové!

Šťastné a štýlové!

Vôňa domova, čarovné svetielka a radostná iskra v očiach malých aj veľkých – Vianoce sú o špeciálnych momentoch, tak neváhajte a nahoďte sa do gala. Oslávte sviatočný čas štýlovo v nových kúskoch pre celú rodinu! S novou kolekciou vás v predajniach H&M oblečieme od hlavy až po päty.

Príďte si vybrať oblečenie alebo doplnky – vo všetkých našich oddeleniach máme pripravenú čarovnú sviatočnú kolekciu so slávnostným nádychom. Máme módne vychytávky, rovnako tak aj praktické variabilné kúsky, ktoré vás budú spoľahlivo sprevádzať celou zimou. Či už obľubujete ležérny štýl, alebo inklinujete skôr k extravagancii, u nás si určite vyberiete!

V línii Divided vstupuje do popredia ležérna elegancia. Zmes pohodlných materiálov a vysokého lesku je tou najdokonalejšou kombináciou do každého zimného slávnostného looku! Podľahnite čipkovaným detailom, metalickým farbám s vysokým leskom na šatách či bunde alebo priehľadným materiálom, ktoré sú túto zimu základom vrstvenia – je čas oslavovať a sviatkovať, tak sa nebojte trochu experimentovať a uvoľniť sa! http://bit.ly/2zCaBrv

V kamenných predajniach na vás aj tento týždeň čakajú skvelé tipy na darčeky v špeciálnych cenách. Nakupujte maličkosti pre vašich blízkych lacnejšie! Okrem toho, na vybrané bundy máme práve teraz zľavu až -50% z pôvodných cien. Príďte si vybrať tú svoju do najbližšej predajne.

Čas Vianoc sa blíži a my v H&M vám prajeme, aby ste ho prežili v pokoji, s láskou a v spoločnosti ľudí, na ktorých vám záleží. Šťastné, veselé a štýlové!

H&M
hm.com

Dátum začiatku: 11.12.2017
Dátum konca: 18.12.2017

Kde?

H & M

Po - Ne: 9:00 - 22:00

http://www.hm.com/sk/

055 / 321 12 40

Branch: Móda

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC