Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00
Akcia

Sviatok všetkých strašidiel je takmer tu!

Sviatok všetkých strašidiel je takmer tu!

Najstrašidelnejší a najbláznivejší čas roka je čochvíľa tu. Pripravte sa na “sviatok strašidiel” a užite si tvorbu kostýmov či tematické oblečenie ako sa patrí. Dobrodružstvá s kamarátmi budú tento rok poriadne vzrušujúce!

Strašidielka, malé príšerky či zvieratká – kostýmy na Halloween budú stáť za to! Popustite uzdu fantázii a odviažte sa pri výbere dokonalého kostýmu na Halloween pre svojich najmenších. Bude to viac strašidelný či skôr rozkošný outfit? A čo tak tričko s tekvicou? Alebo radšej šaty s kostlivcom? Nechýbajú nápadité plášte či neprehliadnuteľné čelenky.

V H&M na Vás čaká pestrý výber kostýmov či tematického oblečenia, ktoré využijete nielen počas sviatku strašidiel! Príďte si vybrať zo širokej ponuky šiat, sukničiek a topánok pre dievčatá alebo tričiek, nohavíc či kompletov pre chlapcov za skvelé ceny už od 4,99 EUR.

Halloween sa blíži – vyberajte z ponuky strašidelných kúskov v detskom oddelení už dnes! Vašich favoritov nájdete online na: https://bit.ly/2A3vFtN a v najbližšej predajni.

Tešímesa na vás.

H&M
hm.com

Dátum začiatku: 15.10.2018
Dátum konca: 29.10.2018

Kde?

H & M

Po - Ne: 9:00 - 22:00

http://www.hm.com/sk/

055 / 321 12 40

Branch: Móda

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC