Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00
Akcia

„Vaša krásna letná vôňa…“ z Manufaktury

„Vaša krásna letná vôňa…“ z Manufaktury

Marhule patria medzi tradičné symboly leta – sú plné slnka, zdravia a spomienok na detstvo. Nájdete ich skoro v každej záhradke. Tiež milujete ich úžasnú chuť? Ak áno, potom vás iste poteší, že sa do nádhernej marhuľovej vône môžete zahaliť od hlavy až po päty.

Osviežujúci rad Marhuľa prináša originálnu kolekciu inšpirovanú priaznivými účinkami marhúľ a ďalších cenných prírodných ingrediencií. Zvláčňujúci a regeneračný marhuľový olej získavaný z jadier je ideálny v starostlivosti o jemnú, suchú a citlivú pokožku. Obsahuje vysoký podiel nenasýtených esenciálnych kyselín a cenné vitamíny A a E. Preventívne pôsobí proti starnutiu pokožky, pomáha pri liečbe rôznych kožných chorôb – akné a ekzémov. Upokojuje slnkom namáhanú pokožku po opaľovaní. Výťažok z marhuľovej dužiny dodáva pokožke potrebnú hydratáciu. Sviežu ovocnu vôňu týchto kozmetických produktov si určite zamilujete.

Máte radi vôňu tohto letného ovocia? Vyskúšajte dámsku toaletnú vodu Marhuľa z Manufaktury – ideálnu vôňu plnú slnka nielen pre dlhé letné večery…

Dátum začiatku: 12.07.2017
Dátum konca: 31.07.2017

Kde?

MANUFAKTURA

Po - Ne: 9:00 - 21:00

http://www.manufaktura.sk

+421 948 956 557

Branch: Drogéria, kozmetika, doplnky, klenoty

88@manufaktura.biz

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC