Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00
Akcia

Výhodné ponuky, posledné zľavnené kúsky a nové kolekcie v H&M!

Výhodné ponuky, posledné zľavnené kúsky a nové kolekcie v H&M!

Nová sezóna je za rohom a my v H&M sme na ňu dokonale pripravení! Už o pár dní sa naši najmenší vrátia späť do školy a my sme si pre nich pripravili okrem skvelej novej kolekcie plnej farieb a vzorov aj ponuku, vďaka ktorej sú vaše rodinné nákupy teraz výhodnejšie!

Vyberte si tovar v detskom oddelení a využite ponuku „Top & Bottom“! Poďte späť do školy spolu s H&M lacnejšie  a nakupujte vybrané produkty v kombinácii tričko + spodná časť za špeciálne ceny. Všetky špeciálne označené produkty v podobe trička spolu so spodnou časťou máte až do 23. augusta v cene 9.99€ pre mladšie deti (8-10 rokov) a v cene 14,99€ pre staršie deti. Táto špeciálna ponuka na Vás čaká ako v kamenných predajniach, tak aj online na hm.com!

Práve teraz máte poslednú šancu nakúpiť letné kolekcie v zľavách! V predajniach či online sa výpredaje blížia do finále, preto neváhajte a využite posledné dni letných zliav! Čakajú na Vás šaty, blúzky, šortky či doplnky v tých najnižších cenách.

V oddelení DIVIDED na Vás teraz čaká nová kolekcia s jemne športovým a drzým nádychom. Do mesta, do školy, na voľný čas – s kúskami z novej kolekcie budete vždy o krok vpred. Sú perfektnou voľbou, ako si osviežiť šatník a vniesť do obliekania nový vietor! Skúste to so šmrncovými farebnými mikinami v rôznych strihoch, zaujímavou džínsovou košeľou s ozdobnou záplatou či netradičnými úzkymi nohavicami so šnurovaním.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

H&M

hm.com

Dátum začiatku: 18.08.2017
Dátum konca: 25.08.2017

Kde?

H & M

Po - Ne: 9:00 - 22:00

http://www.hm.com/sk/

055 / 321 12 40

Branch: Móda

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC