Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00
Novinky

ELITE Model Look 2017

ELITE Model Look 2017

Agentúra Elite vyhlasuje castingy do najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2017.

Castingy sa uskutočnia v dňoch od 21. apríla do 30. apríla v obchodných centrách vo všetkých regiónoch Slovenskej republiky. Do súťaže sa môžu prihlásiť ženy vo veku 13 až 21 rokov s výškou nad 170 cm a muži vo veku 15 až 23rokov s výškou nad 183 cm. Ambasádorkou súťaže sa aj pre tento ročník stala topmodelka Michaela Kocianová, ktorá sa bude spolu s porotou podieľať na výbere semifinalistov a zároveň bude sprevádzať všetkými castingami. Riaditeľ súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre SR a ČR Sáša Jány k projektu povedal: “Veľmi sa teším z kontinuálnych úspechovslovenskej a českej krásy na poli profesionálneho modelingu a skvelé výsledky finalistov vo svete potvrzdzujú výbornú prácu celého tímu Elite Model Look, ktorý projekt v Čechách a na Slovensku realizuje“.

Každý účastník castingu absolvuje základný pohovor so zástupcami agentúry Elite a získa darčeky od partnerov projektu a časopis EVA. V rámci castingov budú prebiehať žrebovania o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, dekoratívnej kozmetiky Artdecoa modernej bieliacejzubnejkozmetiky Blanx. Odborníci poradia, ako sa starať o vlasy a zástupcovia spoločnosti Rowenta na vybraných castingoch predvedú, ako si ľahko a rýchlo upraviť vlasy na každú príležitosť. O poradenstvo a zvýraznenie prirodzenej krásy sa na castingoch postarajúvizážistky značky Artdeco.

Vo väčšinemiest predvedú modelky agentúry Elite Bratislava nové trendy v oblasti účesov a farieb pre rok 2017 – Schwarzkopf Looks. Nové trendy zvečnilslávny spevák a fotograf Bryan Adams. Všetci záujemcovia, ktorí si chcú nechať poradiť so starostlivosťou o vlasy môžu absolvovať analýzu vlasov od značky Schwarzkopf.

Do 14 dní po skončení všetkých castingov sa zúčastnení dozvedia o postupe do semifinále, ktoré sa bude konať v júni v Bratislave. Vybrané dievčatá a mladí muži sa v auguste zúčastnia finále, ktoré sa uskutoční v Španielskej sále Pražského hradu. Víťazkaa víťaz národného finále odcestujú na 34.ročník svetového finále Elite Model Look.

Generálnym partnerom súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2017 je Schwarzkopf, ďalšími partnermi sú Rowenta for Elite Model Look, dekoratívna kozmetika Artdeco,lifestylový internetový magazín Feminitya špecialista v starostlivosti o zuby a telo Profimed. Mediálnymi partnermi sú rádio Europa 2, magazín EVA, Bigmediaa Fashion TVczech&slovak.

Dátum pridania: 4 apríl 2017