Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00
Novinky

EMMA Zľavobranie

EMMA Zľavobranie

V spolupráci s magazínom EMMA sme si pre Vás pripravili víkend plný atraktívnych zliav – EMMA zľavobranie. Opäť máte možnosť obohatiť svoj šatník o vysnívané kúsky z novej kolekcie za zvýhodnené ceny a pripraviť sa tak na nezabudnuteľné leto.

Pripravili sme pre vás niekoľko tipov na čo si dať pozor, aby ste v zľavovom ošiale nekúpili zbytočný kus, ktorý bude iba zaberať miesto v skrini?

Dajte si záležať na zložení materiálov a spracovaní. Pri skúšaní nestojte pred zrkadlom ako socha, ale hýbte sa. Všímajte si kvalitu podšívky, či sa stretávajú švy a či sa pri pohybe niečo nešponuje. Ukazovateľom dobrého strihu sú plecia.

Doprajte si kvalitnú spodnú bielizeň. Napriek tomu, že táto časť šatníka je občas podceňovaná, nepodľahnite ilúzii, že spodnú bielizeň nikto nevidí a neoplatí sa do nej investovať. Zlá podprsenka alebo zárezy od nohavičiek dokážu pokaziť dojem aj z vrstiev, ktoré ich prekrývajú.

Pozor na bláznivé výstrelky. Rovnica štýlu odporúča 75% klasickejších odevov v neutrálnych farbách ako je čierna, zemité farby, biela alebo modrá a len 25% šatníka by mali zaberať kúsky v bláznivejších strihoch alebo výrazných farbách, prípadne s potlačou.

Informácia pre predplatiteľov magazínu a pre zákazníkov, ktorí si chcú vymeniť knižku z iného OC za knižku OC Atrium Optima: knižky Vám za leták/kupón vymenia v NJ Tramtária – detský kútik, ktorý sa nachádza vedľa DATARTu.

Tešíme sa na Vás!

Dátum pridania: 5 máj 2017