Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00
Novinky

Family Fashion Show

Family Fashion Show

Oblečte sa s Optimou a vyhrajte pre svoju rodinu 500€!
Prihláste sa do súťaže o Najštýlovejsšiu rodinu a nechajte sa obliecť značkovým oblečením v OC Optima. Vyhrajte 500€ počas finále Family fashion show, dňa 5.3.2016! Pošlite fotku svojej rodiny na familyfashionshowoptima@gmail.com. Prihlasovanie potrvá od 25.1. do 7.2.2016. Z prihlásených rodín vyberie organizátor 8.2.2016 10 rodín, ktorých fotografie sa v druhom kole umiestnia na fb a web stránke OC, kde bude môcť ktokoľvek s platným facebookovým účtom hlasovať za svojho favorita. Toto hlasovanie bude prebiehať od 8.2. do 21.2. Tri rodiny s najväčším počtom hlasov postúpia do finále, ktoré sa bude konať 5.3. na podujatí Family fashion show.

Podmienky súťaže:

Usporiadateľ a organizátor

Usporiadateľom súťaže je Palm Corp, s.r.o., Saratovská 13, 841 02 Bratislava, IČO: 36 205 931, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č. 49945/B (ďalej len „Usporiadateľ“).

Organizátorom súťaže je spoločnosť Bee Production s.r.o., Palárikova 5 , Košice 040 01, IČO: 46 349 910 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Okresného súdu Košice I, oddiel: Sro Vložka číslo:  28416/V (ďalej len „Organizátor“).

 1. Súťaž „Najštýlovejšia rodina“ prebieha v termíne od 25.1.2016 do 5.3.2016, v troch kolách.
 2. Prvé kolo je neverejné. V prvom kole sa môžu rodiny prihlásiť do súťaže zaslaním svojej, čo najaktuálnejšej rodinnej fotky na e-mail familyfashionshowoptima@gmail.com na základe výzvy uverejnenej na fb https://www.facebook.com/AtriumOptima a www.atrium-optima.sk. Prihlasovanie potrvá od 25.1. do 7.2.2016.
 3. Okrem fotky rodina uvedie krátky popis členov rodiny (meno, vek, povolanie, záľuby, kontaktné údaje).
 4. Z prihlásených rodín vyberie organizátor 8.2.2016 10 rodín, ktorých fotografie sa v druhom kole umiestnia na fb a web stránke OC, kde bude môcť ktokoľvek s platným facebookovým účtom hlasovať za svojho favorita. Toto hlasovanie bude prebiehať od 8.2. do 21.2. Tri rodiny s najväčším počtom hlasov postúpia do finále, ktoré sa bude konať 5.3. na podujatí Family fashion show.
 5. Výhercov bude Organizátor kontaktovať a ich mená budú zverejnené  na weobých stránkach  Usporiadateľa
 6. Každú z troch rodín OC oblečie a upraví. Usporiadateľ nehradí cestovné ani ubytovacie náklady účastníkov.
 7. Každý účastník hlasovania môže dať rodine len 1 platný hlas. Svoj hlas môže dať jeden facebookový profil aj viacerým rodinám.
 8. Z hlasovania v súťaži sú vylúčení užívatelia, ktorí vlastnia viac ako jeden účet, nakoľko je to porušením zmluvných podmienok Facebooku.
 9. Rodiny, ktoré postúpia do finále, získavajú vybrané oblečenie od značiek v OC, vybrané štylistom.
 10. Vo finále sa rodiny predstavia vo svojom novom outfite. Prítomní návštevníci budú hlasovať o Najštýlovejšiu rodinu, ktorá vyhrá 500€ v darčekových platobných kartách platných vo všetkých obchodoch OC.
 11. Darčeková platobná karta  je platná vo všetkých obchodoch OC, ktoré majú platobný terminál. Funguje ako klasická platobná karta, ale iba v OC .Podrobnejšie informácie o použití karty na http://atrium-optima.sk/darcekova_karta/
 12. Každá rodina, ktorá zašle svoju fotku, dáva spoločnosti Palm Corp súhlas s použitím osobných údajov počas trvania súťaže v súlade s § 7 zákona č. 428/2002 Z. z.
 13. Do súťaže sa môže zapojiť každý občan SR starší ako 18 rokov, so svojou rodinou.
 14. Zo súťaže sú vylúčení všetci zamestnanci OC a zamestnanci nájomcov obchodného centra OC.
 15. Usporiadateľ  si vyhradzuje právo zmeniť pravidlá aj  počas trvania súťaže. Usporiadateľ si vyhradzuje právo vylúčiť zo súťaže účastníka ktorý porušil pravidlá. Usporiadateľ nie je povinný uviesť dôvod vylúčenia účastníka zo súťaže.
 16. Organizátor nezodpovedá za úplnosť textu týchto pravidiel, ktoré môžu byť v súvislosti so súťažou uvedené v skrátenej verzii na propagačných či iných materiáloch. Tieto pravidlá sa v rámci súťaže považujú za jediné úplné a konečné. Účasť v súťaži je dobrovoľná a každý súťažiaci účasťou v súťaži vyjadruje svoj súhlas s jej pravidlami.
 17. Usporiadateľ ani Organizátor nezodpovedá za priame či nepriame škody v súvislosti s účasťou v súťaži.
Dátum pridania: 26 január 2016