Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00
Novinky

JA Veľtrh podnikateľských talentov 2017

JA Veľtrh podnikateľských talentov 2017

Kedy?              5. apríl 2017 od 10.00 – 17.00 h
Kde?                Obchodné centrum Atrium Optima Košice

koná sa pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku
súťažiť bude vyše 250 študentov z 50 JA Firiem z celého Slovenska – kompletný zoznamprihlásených

Súťaž JA Veľtrh podnikateľských talentov je vyvrcholením celoročného úsilia študentov stredných škôl z celého Slovenska. Študentské JA Firmy budú na veľtrhu prezentovať svoje podnikateľské plány, výrobky a služby. Stretnú sa so svojou konkurenciou a súťažiť budú v niekoľkých kategóriách. Hodnotiť bude odborná porota zložená z odborníkov z partnerských organizácií.

Generálnym partnerom veľtrhu je Atrium Optima Košice. Hlavnými partnermi veľtrhu sú spoločnosti AT&T GlobalNetworkServices Slovakia, CitiFoundation a SAP Slovensko.

„Podnikateľské vzdelávanie nemôže prebiehať izolovane od vonkajšieho sveta školy. Vyžaduje si partnerskú spoluprácu s externými organizáciami s cieľom umožniť vzdelávanie sa inými spôsobmi, ako napríklad skúsenosťou a zážitkom. Týmto spôsobom už 25 rokov odovzdávame a rozvíjame podnikateľské kompetencie u mladých ľudí na Slovensku. Ide o schopnosti identifikovať a využiť príležitosti, plánovať a riadiť kreatívne procesy, ktoré majú kultúrnu, spoločenskú alebo finančnú hodnotu. V súčasnosti sú životne dôležité pre každého mladého človeka na trhu práce,“ povedal generálny riaditeľ JA Slovensko Adam Šepetka.

Zo spätnej väzby študentov, ktorí sa zúčastnili na JA Veľtrhu podnikateľských talentov 2016:

“Naučila som sa lepšie prezentovať prácu, kreatívnosť a nápady celého kolektívu, pohotovo reagovať na otázky či už odbornej poroty alebo iných študentov”.

“Veľtrh bola super skúsenosť – odporúčam. Precvičila som si komunikačné schopnosti slovenského/anglického jazyka. Naučila som sa lepšie zvládať krízové situácie”.

“Naučil som sa, že keď sa chce, tak sa dá :-). Celý deň som prezentoval s neskutočnou bolesťou v hrdle a som rád za svoj výkon!”

PROGRAM VEĽTRHU

10:00   10:30   Slávnostné otvorenie JA Veľtrhu podnikateľských talentov

10:30   17:00   Prezentácia súťažných tímov v stánkoch

11:00               Brífing pre médiá za účasti zástupcov partnerov, stánok JA Slovensko

11:00   14:15   Prezentácia súťažných tímov JA Firiem na pódiu

15:00   15:30   Oceňovanie učiteľov

17:00               Slávnostné vyhlásenie výsledkov

18:00               Ukončenie veľtrhu

Dátum pridania: 31 marec 2017