Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00
Novinky

#optimasutaz- Získajte za lajky ceny v hodnote 2551 €

#optimasutaz- Získajte za lajky ceny v hodnote 2551 €

Zdieľate svoje fotky na Facebooku alebo Instagrame? Tak teraz prišiel váš čas. #optimasutaz je unikátna súťaž, kde vďaka vašej originalite viete získať hodnotné výhry. Nakúpte od 10.7. v Atrium OPTMA nad 20eur, odfoťte sa pred fotostenou (umiestnenou pred Fann parfumerie) a zaveste fotku na váš Facebook alebo Instagram profil. Použite hashtag #optimasutaz a pochváľte sa, ako plánujete využiť to, čo ste si v OPTIME kúpili. 10 najzaujímavejších fotiek bude vo finále od 1.8. do 10.8. súťažiť o výhry v hodnote 2551 €.

Pravidla súťaže:

Spoločnosť Palm Corp s.r.o., so sídlom Moldavská cesta 32, 040 11 Košice (ďalej ako Organizátor) usporadúva v OC ATRIUM OPTIMA spotrebiteľskú súťaž s názvom #optimasutaz (ďalej ako Súťaž).

Súťaž prebieha od 10.7. do 10.8. 2017. Od 10.7. do 31.7.2017 zákazník nakúpi nad 20eur v ktorejkoľvek predajni OC Atrium OPTIMA. Následne má možnosť zúčastniť súťaže nasledovným spôsobom (ďalej „Mechanika súťaže“):

Zákazník sa odfotí pri fotostene #optimasutaz, ktorá je umiestnená pred Fann parfumerie. Následne umiestni fotku na svoj Facebook alebo Instagram profil. Použije hashtag #optimasutaz a pochváli sa, ako plánuje využiť to, čo v OC Atrium OPTIMA zakúpil. 10 najzaujímavejších fotiek bude vo finále od 1.8. do 10.8. súťažiť o výhry v hodnote dokopy 4062,65eur.

Súťažiaci je povinný si starostlivo uschovať pokladničný doklad. V prípade výhry je potrebné sa ním preukázať.

Žrebovanie sa uskutoční 11.8.2017 po 00:00 s aktuálnym počtom lajkov získaných k danému momentu, ktorý bude zhodný pre všetkých Súťažiacich. Dôkazom bude aj screen shot obrazovky, kde budú jasne viditeľné počty lajkov ku každému finalistovi s jeho fotkou.

Organizátor bude výhercov kontaktovať elektronicky a mená zverejní na www.atrium-optima.sk.

 • Zákazník/Súťažiaci musí uskutočniť nákup v období od 10.7.2017 do 31.7.2017.
 • Súťažiaci sa odfotí s nákupom pred fotostenou v OC Atrium OPTIMA, ktorá je na účely súťaže určená. Zo súťaže sú vylúčené videá a fotky, ktoré sú zachytené mimo fotosteny na to určenej.
 • Súťažiaci umiestni fotku na svoj Facebook alebo Instagram profil, aby bola verejne dohľadateľná organizátorom súťaže použitím #optimasutaz vo vyhľadávacom riadku na uvedených sociálnych sieťach.
 • Fotka bez použitia #optimasutaz nebude platná.
 • Na fotke k Súťaži musí byť samotný zákazník/Súťažiaci. Facebook/Instagram profil sa musí zhodovať s osobou, ktorá je na fotografii a zároveň musí ísť o tú istú osobu, ktorá uskutočnila nákup a je držiteľom pokladničného dokladu.
 • Súťažiaci pri fotografii, ktorú zverejní musí uviesť ako daný nákup využije.
 • Organizátor má právo dňa 31.7.2017 po 21:00 vybrať spomedzi hashtagov #optimasutaz na Facebooku a Instagrame 10 najzaujímavejších fotiek. Tie následne uverejní 1.8.2017 na svojom Facebook profile https://www.facebook.com/AtriumOptima/.
 • Organizátor si vyhradzuje právo na výber finalistov.
 • Následne prebieha hlasovanie za víťaznú fotku a výhercu formou udeľovania lajkov verejnosti, kde 10 finalistov môže získavať označenie Páči sa mi pre svoju fotku na Facebook fanpage OC Atrium OPTIMA, a tak zvyšovať svoje šance na výhru.
 • Organizátor si vyhradzuje právo kedykoľvek počas Súťaže vyradiť zo Súťaže Súťažiaceho, a to hlavne z dôvodu kupovania, či iného neoprávneného získavania hlasov a nekalej súťaže a manipulácii pri hlasovaní.
 • Kupovanie hlasov nie je dovolené. Kupovaním hlasov sa predovšetkým rozumie napr. vyhlasovanie súťaže (giveaway) kde jednou z podmienok zapojenia sa do giveaway je zahlasovanie v súťaži, ponúkanie finančnej / nefinančnej odmeny či iných výhod, ak bude za súťažiaceho zahlasované v Súťaž Ztohto dôvodu odporúčame o Súťaži a zapojení v nej informovať vždy v samostatných príspevkoch (postoch) či už na sociálnych sieťach alebo profiloch patriacich Súťažiacemu a nespájať ich.
 • Súťažiaci je oprávnený pozvať svojich priateľov a požiadať ich o hlas v súťaži formou lajku alebo skopírovať odkaz vedúci na Facebook fanpage OC Atrium OPTIMA, kde sa nachádza finálová fotka Súťažiaceho na sociálnej sieti. Organizátor Súťaže nenesie zodpovednosť za to, či a ako si Súťažiaci zabezpečuje podporu svojej nominácie prostredníctvom svojich profilov na sociálnych sieťach.
 • Organizátor Súťaže si vyhradzuje, bez nároku na akúkoľvek kompenzáciu pre Súťažiaceho, právo konečného rozhodnutia vo všetkých záležitostiach súvisiacich s usporiadaním Súťaže, a to vrátane jej prerušenia, pozastavenia, predčasného ukončenia alebo vylúčenie konkrétneho účastníka zo Súťaže najmä z dôvodu nedodržania pravidiel Súťaže zo strany Súťažiaceho, z dôvodu podozrenia z nekalej manipulácie pri hlasovaní v Súťaži alebo pri podozrení z iného škodlivého správania zo strany Súťažiaceho.
 • Organizátor Súťaže uzavrie hlasovanie verejnosti 11.8.2017 po 00:00, čo potvrdí aj screen shotom hlasov pre jednotlivých finalistov z rovnakého času.
 • Výhercom prvého miesta sa stáva ten Súťažiaci, ktorý získa k8.2017 23:59 najviac hlasov formou lajkov na svoju finálovú fotku na Facebook fanpage OC Atrium OPTIMA. Výhry pre 1.miesto získava výhry v hodnote 2551,13 eur: Columbia- poukážka na nákup v hodnote 500eur, MANIA- darčeková poukážka na nákup, kožené púzdro, pero, trhací blok v hodnote 10eur, FREDDY PANTRoom- Darčeková poukážka na nákup v hodnote 50eur, Gurmetum- sada 3ks vín vhodnote 30eur, Manufaktura- Darčekový balíček “Sedmikráskové pleťové lázně” v hodnote 45,35eur, Atrium OPTIMA- Darčeková platobná karta v hodnote 150eur, CINEMAX-6x lístky do kina v hodnote 39eur, ECCO- poukážka na nákup v hodnote 30eur, BEPON- darčeková poukážka v hodnote 30eur, Mr. GOLD- permanentka na kávu celý rok 1058eur, A3- 20x univerzálny kupón na zľavu, Penguin- zľavová poukázka, Deichmann- darčeková karta v hodnote 30eur, Datacomp- AVG antivirus pre telefón a android v hodnote 9,90eur, SAMDEX- taška na fotoaparát v hodnote 25eur, RESERVED- 2x tričko s potlačou vo veľkosti L (každé za 12.99 €) v hodnote 25,98eur, Black Cube-balíček hodnote 100eur, Soaphoria- balíček v hodnote 20eur, Salem- zľavový kupón 10% na celý nákup, Steilmann- nákupná poukážka v hodnote 50eur, BioTech USA- nákupná poukážka v hodnote 19eur, SONAX autoumývarka- umývací program 4 v hodnote 19,90eur, Absolutte Effect – solárium- permanentka v hodnote 20eur, ANTIK- Darčeková poukážka v hodnote 30€ na nákup interiérovej Wifi kamery, Klenoty AURUM- pár náušnic Swarovski v hodnote 30eur, Klenoty AURUM- šatka značky DKNY v hodnote 15eur, SIX- darčekový poukaz v hodnote 20eur, adidas- nákupná poukážka v hodnote 15eur, LIVESPORT- nákupná poukážka v hodnote 15eur, DEVERGO- nákupná poukážka v hodnote 15eur, Blažek-darčeková poukážka v hodnote 50eur, 3ple- darčeková poukážka do wellnessu na 2 hodiny v hodnote 9eur, PC expres- darčeková poukážka v hodnote 30 eur.
 • Výhercom druhého miesta sa stáva ten Súťažiaci, ktorý získa k8.2017 23:59 druhý v poradí najviac hlasov formou lajkov na svoju finálovú fotku na Facebook fanpage OC Atrium OPTIMA. 2.miesto získava výhry v hodnote 524,63 eur: MANIA- darčeková poukážka na nákup, kožené puzdro, pero, trhací blok v hodnote 10eur, FREDDY PANTRoom- Darčeková poukážka na nákup v hodnote 30eur, Manufaktura- Darčekový balíček “Sedmikráskové pleťové lázně” v hodnote 45,35eur, Atrium OPTIMA- Darčeková platobná karta v hodnote 50eur, CINEMAX-5x lístky do kina v hodnote 32,50 eur, A3- 15x univerzálny kupón na zľavu, Deichmann- darčeková karta v hodnote 10eur, Datacomp- AVG antivirus pre telefón a android v hodnote 9,90eur, SAMDEX- taška na fotoaparát v hodnote 25eur, SONAX autoumývarka- umývací program 4 v hodnote 19,90eur, Absolutte Effect – solárium- permanentka v hodnote 20eur, Klenoty AURUM- šatka značky DKNY v hodnote 15eur, adidas- nákupná poukážka v hodnote 15eur, LIVESPORT- nákupná poukážka v hodnote 15eur, DEVERGO- nákupná poukážka v hodnote 15eur, Blažek-darčeková poukážka v hodnote 50eur, Salem- zľavový kupón 10% na celý nákup, RESERVED- balíček- tričko s potlačou (M, 7.99 €) a biela blúzka (M, 14.99 €) v hodnote 22,98eur, PC expres- darčeková poukážka v hodnote 20 eur, Prestige- darčeková poukážka v hodnote 10eur, Black Cube-balíček hodnote 100eur, 3ple- darčeková poukážka do wellnessu na 2 hodiny v hodnote 9eur.
 • Výhercom tretieho miesta sa stáva ten Súťažiaci, ktorý získa k8.2017 23:59 tretí v poradí najviac hlasov formou lajkov na svoju finálovú fotku na Facebook fanpage OC Atrium OPTIMA. 3.miesto získava výhry v hodnote 467,14 eur: MANIA- darčeková poukážka na nákup, kožené púzdro, pero, trhací blok v hodnote 10eur, FREDDY PANTRoom- Darčeková poukážka na nákup v hodnote 30eur, Manufaktura- Darčekový balíček “Sedmikráskové pleťové lázně” v hodnote 45,35eur, Atrium OPTIMA- Darčeková platobná karta v hodnote 30eur, CINEMAX-4x lístky do kina v hodnote 26eur, A3- 8x univerzálny kupón na zľavu, Deichmann- darčeková karta v hodnote 10eur, Datacomp- AVG antivirus pre telefón a android v hodnote 9,90eur, SONAX autoumývarka- umývací program 4 v hodnote 19,90eur, Absolutte Effect – solárium- permanentka v hodnote 20eur, Klenoty AURUM- šatka značky DKNY v hodnote 15eur, adidas- nákupná poukážka v hodnote 15eur, LIVESPORT- nákupná poukážka v hodnote 15eur, DEVERGO- nákupná poukážka v hodnote 15eur, Blažek-darčeková poukážka v hodnote 50eur, Salem- zľavový kupón 10% na celý nákup, HOUSE-balíček- obsahuje mikinu – bez kapucne (M, 21.99 €) a hrnček s logom HOUSE v hodnote 21.99eur, PC expres- darčeková poukážka v hodnote 15eur, Prestige- darčeková poukážka v hodnote 10eur, Black Cube-balíček hodnote 100eur, 3ple- darčeková poukážka do wellnessu na 2 hodiny v hodnote 9eur.
 • Ostatní finalisti majú nárok na nasledovné výhry:

MANIA- darčeková poukážka na nákup, kožené púzdro, pero, trhací blok v hodnote 10eur, Manufaktura- Darčekový balíček “Sedmikráskové pleťové lázně” v hodnote 45,35eur, A3- univerzálny kupón na zľavu 20% na nezlacnený tovar a 5% na zlacnený tovar (s platnosťou do 24. 12. 2017), Datacomp- AVG antivirus pre telefón a android v hodnote 9,90eur, 3ple- darčeková poukážka do wellnessu na 2 hodiny v hodnote 9eur.

 • Výhercovia budú oznámení na Facebook fanpage OC Atrium OPTIMA https://www.facebook.com/AtriumOptima/ dňa 11.8.2017. Výherca bude o výhre a spôsobe jej prevzatia upovedomený elektronicky- formou komentára alebo samostatného statusu.
 • Výhercovia si môžu vyzdvihnúť výhry od 12.8.2017 na správe OC Atrium OPTIMA alebo na jednotlivých predajniach alebo ich budú mať doručené poštou.
 • Pri preberaní výhry sa Organizátorovi alebo partnerovi Súťaže musí výherca preukázať dokladom totožnosti, ktorý sa zhoduje s Facebook profilom Súťažiaceho, a zároveň pokladničným dokladom, ktorý dokladuje nákup v hodnote nad 20eur v OC Atrium OPTIMA vobdobí 10.7 do 31.7.2017. ku ktorému bola vytvorená súťažná fotka pred fotostenou, ktorá súťažila vo finá (Príklad- Ak sa Súťažiaci odfotí pred fotostenou s nákupnou taškou predajne HOUSE, ktorá následne pôjde do finále, tak v prípade výhry sa musí Súťažiaci preukázať pokladničným dokladom z predajne HOUSE z dňa kedy uverejnil súťažnú fotku na svojom Facebook alebo Instagram profile, prípadne dátumom skorším, no nie skorším ako 10.7.2017)
 • Jednotlivé výhry si môže výherca uplatniť do stanoveného dátumu, ktorý je na nich uvedený.
 • Zo žrebovania bude vylúčená každá osoba, ktorá nebude spĺňať niektorú z vyššie uvedených podmienok a/alebo nedodrží mechaniku súťaž
 • OC Atrium OPTIMA si vyhradzuje právo publikovania informácii z tejto súťaže, právo meniť počas súťaže pravidlá hry a zasahovať do jej priebehu.
 • Účasťou v súťaži #optimasutaz udeľuje spotrebiteľ spoločnosti Palm Corp s.r.o., v súlade s § 7 zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov, súhlas so spracovaním osobných údajov, za účelom preverenia platnej účasti v hre podľa preukazu totožnosti a na marketingové účely, a to na dobu 5 rokov.
 • Nárok na cenu musí byť uplatnený najneskôr do 30.09.2017. Ak si výherca výhru neprevezme, tak tá k 30.9.2017 prepadá a zaniká mu na ňu nárok.
 • Vymáhanie ceny súdnou cestou je vylúčené.
 • Do súťaže sa môže zapojiť každý občan SR starší ako 18 rokov.
 • Zo súťaže sú vylúčení všetci zamestnanci OC Atrium OPTIMA a zamestnanci nájomcov obchodného centra OC Atrium OPTIMA.

ZMENA PODMIENOK VYHRADENÁ.

Dátum pridania: 10 júl 2017