Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00
Novinky

Strong woman Championship 2017

Strong woman Championship 2017

Strongwoman – seriál súťaží silných žien, bude mať svoje kolá v jednotlivých štátoch a tie najlepšie postupujú do svetových kôl. Cieľom súťaže je priniesť divákom netradičný športový zážitok. Súťaž je určená pre všetky vekové kategórie, ktorí sa zaujímajú o silné ženy, alebo sú fanúšikmi silových športov.

Na súťaži sa zúčastní 10-12 pretekárok, tie najlepšie z celého Slovenska a okolitých štátov. Pretekať budú v šiestich disciplínach. napr.: priťahovanie auta / hmotnosť 2tony/ na rýchlosť do cieľa, dvíhanie 150 kg- nápravy, dvíhanie 100 kg vriec, nosenie pogumovaných ťažkých kufrov s hmotnosťou 70 kg, prehadzovanie ťažkých bremien, nosenie ohrady. Prehadzovanie 250kg pneumatiky, a iné. Kde budú súťažiť jednotlivci proti sebe, práve v týchto netradičných disciplínach…

Víťazky v jednotlivých disciplínach budú ocenené vecnou cenou, za poradie v jednotlivých disciplínach, získavajú body. Pretekárka s najvyšším počtom bodov na konci preteku je celková víťazka.

Program na celý deň:

od 10h začína KINDER SILÁK- súťaže detí v disciplínach, ktoré sú malou kópiou siláckych súťaží. Deti získavajú vecné ceny a skvelé zážitky. Celé podujatie je obohatené o vystúpenia detičiek športovej škôlky Súkromnej ZŠ a športového gymnázia. Športový deň pre všetky vekové kategórie a celú rodinu.

Skvelé ukončenie prázdnin a nástup do školských lavíc :)

Dátum pridania: 13 september 2017