Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00
Novinky

ZDRAVO A CHUTNE JUBILUJE

ZDRAVO A CHUTNE JUBILUJE

Už 22. marca 2018 sa opäť stretneme na jubilejnom 10. ročníku vašej obľúbenej kampane Zdravo a chutne. Séria ochutnávok, sprievodných podujatí o varení, zdraví, špeciálnej výžive a kuchyni bude opäť vaším prehľadným kompasom v sieti kvalitných potravín, noviniek, či zaujímavých pôvodných slovenských receptúr. Dovtedy tu a na rušnej facebookovej stránke https://www.facebook.com/zdravoachutnekampan/   nájdete produkty, ktoré by rozhodne nemali chýbať v jedálničku tých, ktorí sa snažia zdravo stravovať.

 

ZDRAVO A CHUTNE UŽ PO DESIATYKRÁT

Na webstránke i na fb sme začiatkom roka – ako ostatne vždy – zaznamenali zvýšenú návštevnosť. Pravda, väčšina z nás si cez sviatky dopriala a bolo by načim dostať obvod pása do pôvodného stavu, ak nie optimalizovať po dlhšom čase. Vaše rozhodnutie je správne a dobré. Jediné, čomu vám tím #zdravoachutnekampan odporúča vyhnúť sa oblúkom, sú diéty. Upravujte množstvá, hýbte sa, nahrádzajte mastné menej mastným, pridajte zeleninu, ovocie a vynechajte sladené nápoje, hotové sladkosti a veľký pozor aj na ovocné šťavy. Preveľká škoda vlákniny a žalúdok akosi nápoje neberie na vedomie, hoci cukru obsahujú veľa… A najlepšia rada na záver: jedzte v pohode, radi, vychutnávajte… a robte viac toho, čo vás teší. To je najľahší recept na šťastie. Tak do toho a vidíme sa už od 20. 3. 2018 na jubilejnom 10. ročníku kampane Zdravo a chutne.

Len v slovenčine slovo zdravo “vygúglite” viac ako 18 000 000 krát. Správne, takmer 19 miliónov informácií súťaží o vašu pozornosť, ak ide o zdravie. Chutný zážitok vám sľubuje milión položiek. Uznajte, na jedného človeka je to priveľa. Navyše, na Googli nemôžete nič ochutnať, hoci to, že má chutné, kvalitné, jedinečné a zdravé produkty si na webstránku či facebook napíše takmer každý. #zdravoachutnekampan je jediná kampaň, ktorá už viac ako desať rokov propaguje skutočne hodnotné, kvalitné, inovatívne a najmenej spracované potraviny.

Štvrtok 22. 3.  OC ATRIUM Optima 15.00–19.00, Moldavská cesta 32, Košice

Dátum pridania: 20 marec 2018