open today: 09:00 - 21:00 sk

DETSKÝ KÚTIK TRAMTÁRIA

Vybavenie kútika:

  • plastové domčeky, preliezky, tunel, hojdačky
  • molitanový bazénik s loptičkami
  • detský stolík a stoličky na kreslenie a tvorivé dielničky
  • množstvo hier a hračiek pre deti od dvoch do dvanástich rokov
  • hracie konzoly Nintendo Wii a Playstation 3
  • vlastné WC

Služby Detského centra Tramtária:

  • opatrovanie detí vo veku od dvoch do dvanástich rokov bez prítomnosti rodiča
  • možnosť vstupu a hry rodiča s dieťaťom
  • predaj doplnkového tovaru /nápoje, pochutiny, sladkosti, hygienické potreby, CD, hry…/
  • možnosť využitia WC
  • možnosť zapožičania detskej stoličky
  • predaj vstupeniek v sieti Ticketportal
  • možnosť prihlásiť sa na podujatia spoločnosti Tramtária Slovakia /tábory, pobyty, expedície, víkendy…/
  • možnosť objednania narodeninovej oslavy
  • realizácia aktivít v Detskom centre Tramtária

Otváracie hodiny Detského centra Tramtária s predajom vstupeniek Ticketportal:

  • Pondelok: 10.00 – 20.30 hod.
  • Utorok: 10.00 – 20.30 hod.
  • Streda: 10.00 – 20.30 hod.
  • Štvrtok: 10.00 – 20.30 hod.
  • Piatok: 10.00 – 20.30 hod.
  • Sobota: 10.00 – 20.30 hod.
  • Nedeľa: 10.00 – 20.30 hod.
  • mon - sun: 10:00 - 20:30
  • CC0BFDF4-33B5-406B-B63E-B23B2D2A2F0D Created with sketchtool. Kidsplay

DETSKÝ KÚTIK TRAMTÁRIA

Vybavenie kútika:

  • plastové domčeky, preliezky, tunel, hojdačky
  • molitanový bazénik s loptičkami
  • detský stolík a stoličky na kreslenie a tvorivé dielničky
  • množstvo hier a hračiek pre deti od dvoch do dvanástich rokov
  • hracie konzoly Nintendo Wii a Playstation 3
  • vlastné WC

Služby Detského centra Tramtária:

  • opatrovanie detí vo veku od dvoch do dvanástich rokov bez prítomnosti rodiča
  • možnosť vstupu a hry rodiča s dieťaťom
  • predaj doplnkového tovaru /nápoje, pochutiny, sladkosti, hygienické potreby, CD, hry…/
  • možnosť využitia WC
  • možnosť zapožičania detskej stoličky
  • predaj vstupeniek v sieti Ticketportal
  • možnosť prihlásiť sa na podujatia spoločnosti Tramtária Slovakia /tábory, pobyty, expedície, víkendy…/
  • možnosť objednania narodeninovej oslavy
  • realizácia aktivít v Detskom centre Tramtária

Otváracie hodiny Detského centra Tramtária s predajom vstupeniek Ticketportal:

  • Pondelok: 10.00 – 20.30 hod.
  • Utorok: 10.00 – 20.30 hod.
  • Streda: 10.00 – 20.30 hod.
  • Štvrtok: 10.00 – 20.30 hod.
  • Piatok: 10.00 – 20.30 hod.
  • Sobota: 10.00 – 20.30 hod.
  • Nedeľa: 10.00 – 20.30 hod.

Tenant location

Map info

Bankomat
Infopunkt
izba matky s dieťaťom
detské ihrisko
eskalátor
WC pre telesne postihnutých
WC
výťah
SKLAD SPRÁVA SPRÁVA OC OC SPRÁVA OC SPRÁVA OC

Similar