Shopping gallery:
Mon - Sun: 09:00 - 21:00

Black Cube

Black Cube

Mon - Sun: 9:00 - 21:00

055 / 685 72 01

B67

Branch: Fashion

lucia@black-c.sk

Krédom nás všetkých v predajni BLACK CUBE je ponúkať obľúbené kúsky aj pre tie najnáročnejšie šatníky. Priniesť do čarovných, no trochu módou zabudnutých Košíc dizajn a kvalitu na vysokej úrovni. V BLACK CUBE si na krásnych modeloch zgustne aj ten najvycibrenejší vkus. A to vďaka mixu prémiových značiek z rôznych kútov Európy.

Marc O´Polo k nám prichádza z Nemecka, i keď história značky sa začala písať pred vyše štyridsiatimi rokmi vo švédskom Stockholme. Vtedy sa zakladatelia rozhodli prísť na trh so značkou, ktorá bude klásť dôraz na kvalitu a prírodné materiály. Pri návrhoch, výrobe, ale i celom fungovaní firmy sú pre Marc O´Polo dodnes dôležité rokmi overené kľúčové slová:

  • Natural – prirodzenosť – prírodné materiály a prirodzená krása,
  • Simplicity – jednoduchosť typická pre každý produkt Marc O´Polo,
  • Quality – kvalita, ktorá je viditeľná a hmatateľná na každom výrobku,
  • Personality – osobnosť – vypovedá o jedinečnosti každého produktu,
  • Innovation – inovácia – srdce všetkého, čo Marc O´Polo dokázalo.

Kúpiť si výrobok z kolekcie Marc O´Polo sa rozhodne sebavedomý zákazník alebo zákazníčka, ktorý nepotrebuje nič dokazovať sebe ani okoliu. Človek, pre ktorého sú dôležité pohodlie, kvalita a čisté línie. V BLACK CUBE ponúkame dámsku a pánsku kolekciu, obuv a tašky.

Talianska módna značka Liu Jo pochádza z talianskeho Carpi, kde návrhári venujú osobitnú pozornosť každému kúsku. Výsledok tejto práce je na kolekcii vidieť – každý model je jedinečný a vyšperkovaný krásnymi detailmi. V BLACK CUBE si môžete zakúpiť dámske kolekcie Liu Jo, Liu Jeans, doplnky a kabelky.

Švajčiarsky pánsky label Strellson sa na trhu presadil vďaka šmrncovným, vyštíhleným, ale predsa pohodlným strihom. Línia Premium je plná nádherných zúžených oblekov a košieľ, Strellson Sportswear bude to pravé pre zákazníka, ktorý chce pre seba len to najlepšie aj v športovej košeli a rifliach.

Vladimir Kličko, najdlhšie vládnuci boxérsky šampión IBF, IBO a WBO nosí Strellson.
Holanďania v G-STAR vedia, čo robia. A robia to geniálne! V súčasnosti patrí G-STAR k najpopulárnejším a najpredávanejším džínsovým značkám. V predajni BLACK CUBE sa z coolových vychytávok oblečenia i obuvi môžu tešiť všetci štíloví zákazníci a zákazníčky!

Desigual – to je španielska “divočina”. Farby, patchwork, výšivky – a to naozaj na všetkom! Áno, aj na kabátoch, nohaviciach a kabelkách! Kto sa nepríde pozrieť, neuverí :o)

How to find a store?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC

Other stores