Shopping gallery:
Mon - Sun: 09:00 - 21:00

Blažek

Blažek

Mon - Sun: 9:00 - 21:00

http://www.blazek.sk

+421 55 6424 108

B9

Branch: Fashion

optima@blazek.sk

Značka Blažek je poprednou českou pánskou módnou značkou. Založená bola roku 1992 a od tej doby sašpecializuje na výrobu luxusnýchpánskychodevov z najkvalitnejšíchmateriálov od talianskych a britských výrobcov. Vlastní viac než 30 obchodov v Česku a na Slovensku, kde prezentuje svoje kolekcie a poskytuje nadštandardné služby akošitieoblekov a košieľ na zákazku či odborné módne poradenstvo. Sezónnekolekcie Blažek predstavuje na prehliadkach v rámci prestížneho Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

Česká módna značka sa s kolekciou na jeseň a zimu tohto roku vydáva z mesta do divokejprírodyÍrska. Farebnosť, strihy a materiály kolekcie sú podriadené drsným podmienkamtejtokrásnej a nespútanejostrovnejzeme.

JAR/LETO 2019

Kolekcia jar/leto 2019 rozvíja ideu moderného pánskeho šatníka, ktorý je založený na nadčasových kúskoch nosených s trendy doplnkami a detailami. Priamo tak nadväzuje na jesennú kolekciu, ktorá sa sústredila na obleky a košele v tónoch modrej, šedej a tehlovej. Značka Blažek na jar a leto tieto tri farby uvádza v podobe, ktorá vychádza zo severoafrických reálií. Tmavšie odtiene modrej v mierne lesklom prevedení, popolavo šedá, petrolejovo zelená a svetlý variant khaki. Dizajnérsky tím v čele s Janou Kuťkovou stavia tieto inšpiračné zdroje do kontrastu so športovými prvkami, ktoré v súčasnosti ovplyvňujú pánsku módu. Športovému duchu kolekcie zodpovedajú aj strihy, ktoré vytvárajú slim až extra slim siluetu. Pre mužov s atletickou postavou sú určené obleky strihu Sport, ktoré im prinášajú väčšie pohodlie, a to nielen v oblasti hrudníka a pliec, ale hlavne okolo stehien a zadku. V kolekcii jar/leto 2019 však nechýba ani rad Essential na každodenné nosenie do mesta a do kancelárie, Formal a Ceremony na večerné aj denné spoločenské príležitosti a štýlový rad Informal.

How to find a store?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC

Other stores