Shopping gallery:
Mon - Sun: 09:00 - 21:00

CROATIA CAFE

CROATIA CAFE

Mon - Sun: 9:00 - 21:00

0918 921 947

B54a

Branch: Restaurants and Cafes

Výrobky značky Franck sú známe po celom Chorvátsku a v Európe. Vznikli vďaka vedomostiam generácií ale aj vysoko vyspelej technológii. Majú moderný dizajn a ich uvedenie na trh je sprevádzané mimoriadnym marketingovým prístupom.

Káva Franck je tradičným výrobkom spoločnosti Franck d.d.Croatia, svojou kvalitou je známa už generáciám spokojných spotrebiteľov. Franck d.d. vo svojom sortimente ponúka espresso kávu, espresso Extra kávu, mletú kávu, mletú vákuovanú kávu, filtrovú kávu, instantnú kávu a cappuccino, kávu bez kofeínu aj zrnkovú kávu. Kávy Franck sú zmesami najkvalitnejších surovín, spracovanými vlastným technologickým postupom praženia a najjemnejšieho mletia, čím sa dosahuje vysoká kvalita s prvotriednou arómou.

Franck espresso káva zo dňa na deň rozširuje okruh svojich spotrebiteľov. Väčšina kaviarní v Chorvátsku sú spotrebiteľmi Franck espressa, ktoré sa tak stalo synonymom chorvátskeho pohostinstva. Výberom najznámejších druhov surovej kávy a použitím špičkových vedomostí v spracovaní, Franck espresso poskytuje úplný pôžitok milovníkom espresso kávy.

Other stores