Shopping gallery:
Mon - Sun: 09:00 - 21:00

GERONIMO

GERONIMO

Mon - Sun: 9:00 - 21:00

SU13

Branch: Restaurants and Cafes

Geronimo grill & bar nie je len ďalšou reštauráciou v meste. Je to koncept, ktorý spája zdanlivo nespojiteľné: posedenie pri dobrej káve, ktoré zažijete len v dobrej kaviarni, zaujímavé jedlo, ktoré vám prinesie gurmánsky zážitok a kvalitný drink, ktorý si môžete vychutnať iba v kvalitnom cocktailovom podniku.

Už pri vstupe vás prekvapí jedinečný bar , ktorý je šperkom tohto podniku a za ktorý by sa nemusel hanbiť žiaden svetový cocktailový bar. Je totiž došperkovaný do posledného detailu a je kvalitnou vizitkou ponuky drinkov, ktorú nájdete v nápojovom lístku. Nájdete si tu miesto na vychutnanie dobrej kávy, rýchly obed v štýle Ameriky šesťdesiatych rokov aj na romantickú večeru a posedenie pri jedinečnom drinku.

Deň v Geronimo grill & bar začína raňajkovým menu, ku ktorému nevyhnutne patrí kvalitná káva značky Bristot. Na obed vám podnik ponúkne svoje Geronimo specials, ktoré je na rozdiel od konkurencie len jedno jedlo. Toto jedlo za cenu bežného obedového menu je však gurmánskym zážitkom, ktorý bol pripravený s dôrazom na to, aby ste sa na obed kvalitne a do sýta najedli.

Jedinečnosť tohto podniku určite oceníte večer. Prekvapí vás ponuka jedál v štýle amerického fastfoodu, kde všetky jedlá aj prílohy sú pripravované poctivo a po domácky. K tomu už spomínaná ponuka drinkov, úslužný personál a komorná atmosféra vám pripraví jedinečný a neopakovateľný večer.

Za design a branding, ktorý je mimochodom došperkovaný do posledného detailu, počnúc nálepkami, vysačkami na flašiach, až po unikátne prepracovaný lístok, sú zodpovední páni z ThreeKings, ktorí stoja aj za ďalšími úspešnými projektmi v Košiciach, Lobby Bar v OC Aupark, či Retro cult club na Kováčskej ulici.

How to find a store?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC

Other stores