Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00

Blažek

Blažek

Po - Ne: 9:00 - 21:00

http://www.blazek.sk

+421 55 6424 108

B9

Branch: Móda

optima@blazek.sk

Značka Blažek je poprednou českou pánskou módnou značkou. Založená bola roku 1992 a od tej doby sašpecializuje na výrobu luxusnýchpánskychodevov z najkvalitnejšíchmateriálov od talianskych a britských výrobcov. Vlastní viac než 30 obchodov v Česku a na Slovensku, kde prezentuje svoje kolekcie a poskytuje nadštandardné služby akošitieoblekov a košieľ na zákazku či odborné módne poradenstvo. Sezónnekolekcie Blažek predstavuje na prehliadkach v rámci prestížneho Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

Česká módna značka sa s kolekciou na jeseň a zimu tohto roku vydáva z mesta do divokejprírodyÍrska. Farebnosť, strihy a materiály kolekcie sú podriadené drsným podmienkamtejtokrásnej a nespútanejostrovnejzeme.

„Kolekciou jeseň/zima 2018 smechcelivzdelaného a sofistikovaného muža, ktorý je ale neustále zavalený prácou a rôznymipodnetmimesta, preniesť do prostredia, kde nájde pokoj a čas sazastaviť,“ hovorí o aktuálnejkolekcii Jana Kuťková, hlavnánávrhárka značky Blažek. „Chcelismemužom tentokrát dopriaťpriestorzasnívaťsa, čím sú ovplyvnenéakofarebná paleta jednotlivých modelov, tak aj použité materiály,“ dodáva.

Dizajnérsky tím sa tak túto sezónu vracia k prírodnýmmateriálomako vlna a bavlna a ichpoužitiestavia na úcte k remeslu a návratu k tradičným technikám. Časti kolekciepretopripomínajúručnétkanie, ktorénavodzujú atmosféru írskehovidieka. Do kontrastu s týmitoprírodnýminámetmi vstupuje moderná, architektonická presnosť jednotlivých odevnýchkúskov.

Kolekcia Blažek jeseň/zima 2018 ako vždy obsahuje štyrilínie. Ceremony, ktorá je určená na najformálnejšiepríležitosti, Essential na každodennénosenie do kancelárie, Formal na večerné i dennéspoločensképríležitosti a štýlovúInformal, ktorá prvky prírody a úniku z mestaspracovávapodľaaktuálnychmódnychtrendov.

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC

Iné obchody