Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00

Blažek

Blažek

Po - Ne: 9:00 - 21:00

http://www.blazek.sk

+421 55 6424 108

B9

Branch: Móda

optima@blazek.sk

Módny dom Blažek je významnou českou značkou pánskych odevov. Zameriava sa predovšetkým na vysokú kvalitu, precízne spracovanie a nadštandardné doplnkové služby. Dvakrát do roka uvádza na trh nové kolekcie, ktoré ponúka výhradne vo vlastnej sieti značkových predajní.

V ponuke značky Blažek je zastúpené oblečenie na každú príležitosť – do zamestnania, do spoločnosti i na voľný čas. Okrem oblekov, košieľ, kravát, kabátov a plášťov nájdete v ponuke aj bundy, pulóvre, tričká, džínsy, bielizeň a ďalšie doplnky, a to vrátane ucelenej série obuvi a tašiek.

DRESS CODE BLAŽEK

Módny dom Blažek predstavujenovúkolekciu Jar / leto 2017

Portugalsko, rozmanitá krajina plná farieb a južanského temperamentu, inšpirovalo návrhárky pánskeho módneho domu Blažek pri tvorbe novej kolekcie jar / leto 2017. Z kolekcie v tónoch oceánu srší sviežosť a uvoľnenosť. Do použitých materiálov  vtislo Portugalsko svoj rukopis v podobe výrazných dezénov, potlačí, vzorov a iných typických symbolov pre túto časť Pyrenejského polostrova. Kolekcia vznikla pod vedením dizajnérskeho dua Jany Kuťkovej a Věry Jakubíčkovej, ktorým sa v nej podarilo prepojiť nadčasový dizajn spolu s najnovšími módnymi trendmi. Medzi popredných výrobcov látok použitých v novej kolekcii patria rešpektované mená módneho priemyslu akoCerruti, Loro Piana či Vitale Barberis Canonici.  

„Každá naša kolekcia je niečím charakteristická a výnimočná. Naším cieľom je mužom sprostredkovať nadčasové odevy, ktoré medzi ostatnými vyčnievajú vysokou kvalitou materiálov, precíznym spracovaním a originálnym dizajnom,“ vysvetľujú Jana Kuťková a Věra Jakubíčková.

Muži, ktorí zverujú svoj šatník značke Blažek, majú veľa spoločného. Sú úspešní, sebavedomí, poznajú svoje priority a s rozvahou vedia plánovať svoj profesijný i osobný život,“ uzatvárajú dizajnérky.

Ako nájsť obchod?

Iné obchody