Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00

CINEMAX

CINEMAX

http://www.cine-max.sk/

0917 642 559 (od 15:00 - do 21:00)

B100

Branch: Služby

kinoke@cine-max.sk

Spoločnosť CINEMAX od svojho vzniku – 1. júla 2006 – vybudovala a prevádzkuje 11 viac sálových kín. Aktuálne sa tak CINEMAX príbehy odohrávajú v 55 sálach s celkovou kapacitou 9 515 miest v 11 slovenských mestách. Diváci v Banskej Bystrici, Bratislave, Dunajskej Strede, Košiciach, Nitre, Poprade, Prešove, Skalici, Trenčíne, Trnave a Žiline poznajú svoje lokálne kino CINEMAX nielen ako miesto, kde si vychutnajú maximálny filmový zážitok s ´bežnou´ filmovou ponukou, ale kde sa často dejú aj rôzne iné kultúrne podujatia ako priame prenosy či záznamy koncertov, opier, baletov, divadiel alebo festivaly. Okrem toho sú kiná CINEMAX aj členmi európskej siete kín Europa Cinemas, čo zaručuje bohatý výber európskych filmov.

Kiná CINEMAX majú pohodlné kreslá a disponujú najnovšími zvukovými a obrazovými technológiami. Okrem toho, v niektorých mestách umocnia maximálny filmový zážitok také „vychytávky“ ako  IMAX, D-BOX, projekcia v rozlíšení 4K, či najdokonalejší zvukový systém na svete DOLBY ATMOS. Všetky sály kín CINEMAX sú digitalizované a niektoré z nich umožňujú aj premietanie v 3D formáte.

Spoločnosť CINEMAX neustále pracuje na skvalitnení svojich služieb v celej sieti viac sálových kín, aby zabezpečila dokonalú spokojnosť svojich návštevníkov. Aj v tomto roku sa všetci môžu tešiť na nové projekty a akcie, ktoré divákom opäť dokážu, že najlepšia zábava je v kine!

Tešíme sa na Vašu návštevu!
V prípade akýchkoľvek otázok, postrehov alebo nápadov nás kontaktujte na
cine-max@cine-max.sk

TEMNÉ KECY

Dátum konca: 18.10.2017
Najtvrdšia stand up comedy na Slovensku mieri do kín CINEMAX. Viac info a vstupenky v predaji na predpredaj.sk alebo v pokladni kina.  Vidíme sa v kine. 

PRI KÚPE DVOCH BALENÍ M&M´S MÁŠ TRETIE ZADARMO

Dátum konca: 31.10.2017
Kúp si akékoľvek dve balenia M&M´s a tretie máš ZADARMO*

BAJKERI – STRETNI SA SO CELESTE BUCKINGHAM

Dátum konca: 27.10.2017
Príď si pozrieť novú českú komédiu Bajkeri a stretni sa s hlavnými postavami z filmu. Vidíme sa 27.10. 18:00 hod. – premietanie filmu, kde po predstavení príde pozdraviť divákov Celeste a tvorcovia filmu 20:00 hod. – stretneme sa na minikoncerte na hlavnom námestí obchodného centra, kde sa po koncerte bude konať aj autogramiáda.

CARMEN Z RÍMA – OPERA UŽ 17. OKTÓBRA

Dátum konca: 17.10.2017
V populárnej opere CARMEN Georga Bizeta pod naštudovaním argentínskej režisérky Valentiny Carrasco a dirigentskou taktovkou Jesúsa Lópeza-Cobosa a Jordiho Bernacera sa predstavia 2 najoceňovanejšie umelkyne sveta Bel Canto – Veronica Simeoni a Rosa Feola. Opera zachytená naživo v rozlíšení 4K sa odohráva v očarujúcom prostredí Caracallových kúpeľov v Ríme, archeologickej pamiatke patriacej k Rímskym kúpeľom, kde […]

HANS ZIMMER V PRAHE – KONCERT IBA 24. OKTÓBRA

Dátum konca: 24.10.2017
Svetoznámy skladateľ prišiel do Prahy Kiná CINEMAX uvedú 24.októbra koncert Hans Zimmer v Prahe. Svetoznámy skladateľ filmovej hudby prišiel minulý rok so svojim európskym turné do vypredanej pražskej O2 arény a ohromil publikum. Medzi 72 muzikantmi bolo veľa Zimmerových priateľov a spolupracovníkov, napríklad aj Johnny Marr z The Smiths. V ten večer bolo 17 tisíc divákov svedkami neuveriteľného koncertu filmovej […]

Lego® Batman v Optime!

Dátum zverejnenia: 20.01.2017

ZAŽITE RODINNÉ POPOLUDNIE S LEGO® BATMANOM! 12. februára v OC ATRIUM OPTIMA KOŠICE Začiatok akcie je o 14:00 hod. Zapojte sa spolu so svojimi deťmi do súťaže v stavaní stavebnice Emet, ktorú si môžete vziať so sebou. Vyhrajte vedomostný kvíz s LEGO MOVIE, prineste si svoj lego model a mnoho ďalších súťaží. A POZOR! Môžete […]

Ako nájsť obchod?

Iné obchody