Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00

Datart

Datart

Po - Ne: 9:00 - 21:00

http://www.datart.sk

0850 328 278

B3

Branch: Elektro, potreby pre domácnosť

infolinka@datart.sk

Sme radi, že Vás zaujíma svet kvalitnej spotrebnej elektroniky za priaznivé ceny.

V našom obchode objavíte rozsiahly sortiment domácich spotrebičov, audio a video techniky, PC aj telekomunikačnej techniky vrátane nespočetného množstva príslušenstva.

Výhodným nákupom však naša starostlivosť zďaleka nekončí: Využiť môžete bezkonkurenčnú ponuku služieb, napríklad:

  • Poistenie výrobkov s predĺžením záruky na 3 roky vás ochráni od výdavkov na opravu či na nadobudnutie nového výrobku. V treťom roku sa vzťahuje nielen na poškodenie a odcudzenie, ale aj na funkčné vady.
  • Predĺžená záruka až na dobu 5 rokov vás zbaví starostí s nefunkčným televízorom, kuchynskými spotrebičmi či iným vybraným tovarom. V prípade vady Vám výrobok opravíme za podobných podmienok ako v zákonnej záručnej dobe. V prípade TV vám počas opravy zapožičiame náhradný televízor.
  • Doprava ZADARMO na akúkoľvek adresu v SR vám ušetrí čas aj náklady. K tomu ponúkame BEZPLATNE i ďalšie úkony: donesieme výrobok až na miesto určenia, vykonáme základnú inštaláciu, odvezieme obalový materiál a ak si budete priať, aj starý spotrebič na ekologickú likvidáciu.
  • Blesková výmena tovaru vám dáva istotu, že 24 mesiacov od zakúpenia vám ho v prípade vady okamžite vymeníme za nový. Služba sa týka množstva výrobkov pre domácnosť, varenie, starostlivosť o telo, aj z oblasti audio/video či kancelárie.

 

Príďte sa presvedčiť, že Datart je skutočným elektrošpecialistom, ktorý si vás bude vážiť a ponúkne Vám atraktívne služby aj skvelé ceny.

Ako nájsť obchod?

Iné obchody