Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00

Detský kútik Tramtária

Detský kútik Tramtária

Po - Ne: 10:00 - 20:30

Branch: Služby

Vybavenie kútika:

  • plastové domčeky, preliezky, tunel, hojdačky
  • molitanový bazénik s loptičkami
  • detský stolík a stoličky na kreslenie a tvorivé dielničky
  • množstvo hier a hračiek pre deti od dvoch do dvanástich rokov
  • hracie konzoly Nintendo Wii a Playstation 3
  • vlastné WC

Služby Detského centra Tramtária:

  • opatrovanie detí vo veku od dvoch do dvanástich rokov bez prítomnosti rodiča
  • možnosť vstupu a hry rodiča s dieťaťom
  • predaj doplnkového tovaru /nápoje, pochutiny, sladkosti, hygienické potreby, CD, hry…/
  • možnosť využitia WC
  • možnosť zapožičania detskej stoličky
  • predaj vstupeniek v sieti Ticketportal
  • možnosť prihlásiť sa na podujatia spoločnosti Tramtária Slovakia /tábory, pobyty, expedície, víkendy…/
  • možnosť objednania narodeninovej oslavy
  • realizácia aktivít v Detskom centre Tramtária

Otváracie hodiny Detského centra Tramtária s predajom vstupeniek Ticketportal:

  • Pondelok: 10.00 – 20.30 hod.
  • Utorok: 10.00 – 20.30 hod.
  • Streda: 10.00 – 20.30 hod.
  • Štvrtok: 10.00 – 20.30 hod.
  • Piatok: 10.00 – 20.30 hod.
  • Sobota: 10.00 – 20.30 hod.
  • Nedeľa: 10.00 – 20.30 hod.

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC

Iné obchody