Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00

FAnn parfumérie

FAnn parfumérie

Po - Ne: 9:00 - 21:00

http://www.fann.sk

0917 698 497

B46

Branch: Drogéria, kozmetika, doplnky, klenoty

ke_optima@fann.sk

FAnn parfumérie – sieť parfumérií, ktorá ponúka to najlepšie zo sveta vôní a kozmetiky. Každý mesiac prináša na slovenský trh skvelé novinky svetových značiek, ako aj akčnú ponuku vôní a kozmetických prípravkov za zvýhodnené ceny. Nakupovať v parfumériách FAnn sa oplatí, a to najmä ak sa stanete členom FAnn klubu.

Vďaka nemu získate množstvo fantastických výhod pri nakupovaní, zľavu vo výške 10% na celý sortiment, darček k vášmu sviatku FAnn a šancu byť ako prví informovaní o aktuálnych novinkách, špeciálnych zľavách a výhodnej ponuke.

FAnn parfumérie – to je najširšia škála originálnych vôní, pleťových aj dekoratívnych prípravkov spojená s kvalitou servisu a vždy čerstvou ponukou zvýhodneného tovaru.

FAnn parfumérie – kráľovstvo vôní a krásy…

Viac informácií o predajných miestach a portfóliu ponúkaných značiek nájdete na www.fann.sk.

TOP ponuka -25%

Dátum konca: 15.12.2017
Zľava 25 % na značky Bvlgari (kolekcie Omnia), Salvatore Ferragamo (kolekcie Incanto), Moschino (línie I Love Love, So Real, Chic Petals a Hippy Fizz), Marc Jacobs, Liu.Jo, Mercedes Benz, Trussardi, Calvin Klein, Ferrari, Salvador Dalí, Emanuel Ungaro a Kenzo. Ponuka platí do 15.12.2017 na celý sortiment darčekových kaziet, pokiaľ nie je uvedené inak. Zľavu nie je možné […]

Ako nájsť obchod?

Iné obchody