Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00

Grandoptical

Grandoptical

Po - Ne: 9:00 - 21:00

http://www.grandoptical.sk

055/644 26 94

B94

Branch: Drogéria, kozmetika, doplnky, klenoty

optima_kosice@grandoptical.sk

V GrandOptical nájdete široký sortiment cenovo dostupných dioptrických i slnečných okuliarov.

GrandOptical Vám ponúka kvalitné služby v starostlivosti o Váš zrak, poskytuje profesionálne služby, odborné meranie zraku kvalifikovanými optometristami, aplikáciu kontaktných šošoviek, bezplatný popredajný servis a poradenstvo pri výbere dioptrických i slnečných okuliarov.

V našich predajniach si svoje rámy a slnečné okuliare nájdu zástupcovia všetkých generácií, či už ide o klasické, tradičné formy, o modely reprezentujúce najnovšie módne trendy, alebo o ponuku populárnych medzinárodných značiek.

V GrandOptical si vyberie naozaj každý!

GrandOptical Vám ponúka tiež veľa veľmi výhodných promo akcií, v rámci ktorých môžete kúpit tovar za najvýhodnejšie ceny. Pravidelne každé dva mesiace nájdete v našich obchodoch novú akciu.

Zľava na okuliarové šošovky v GrandOptical!

Dátum konca: 30.06.2019
Od 5. 6. 2019 prebieha v predajniach GrandOptical nová akcia Zľava na okuliarové šošovky. Príďte do ktorejkoľvek predajne GrandOptical a získajte zľavu 50 % na multifokálne okuliarové šošovky a 40 % na jednoohniskové okuliarové šošovky. Zľava platí pri nákupe kompletných dioptrických okuliarov (dioptrický rám + okuliarové šošovky). Akciu nie je možné kombinovať ani sčítať s […]

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC

Iné obchody