Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00

GREEN

GREEN

Po - Ne: 9:00 - 21:00

http://green.sk/

0950 528 887

Branch: Reštaurácie a kaviarne

green@green.sk

Vstúpte a sami si vyberte z viac ako 40 druhov jedál to na čo máte práve chuť. Každý deň je v ponuke ryba, teľacie alebo kačacie mäso a 6 druhov hydinového mäska. Z príloh ponúkame bulgur, kuskus, nelúpanú či jazmínovú ryžu, zemiaky, pohánku, grilovanú či zapekanú zeleninu a prívarky. Okrem toho môžete ochutnať 9 druhov šalátov alebo si z listovej a krájanej zeleniny a  4 druhov dresingov vytvoriť svoj vlastný šalát… A nezabudnite si osladiť deň niektorým z našich dezertov.

Koncept GREEN je nový, rýdzo slovenský koncept, ktorý však dozrieval v našich hlavách niekoľko rokov. Chceme dokázať, že aj reštaurácia rýchleho občerstvenia môže ponúkať zdravú a pestrú stravu. GREEN pri tom nie je výhradne vegetariánska reštaurácia. V každodennej ponuke u nás nájdete minimálne dva druhy kvalitného, starostlivo pripravovaného hydinového, alebo hovädzieho mäsa. Z našich technologických postupov sme vylúčili vyprážanie, nepoužívame umelé dochucovadlá, omáčky nezahusťujeme múkou a nepodlievame mliekom. Všetky naše varené jedlá sú bezlepkové, avšak vybrať si môžete aj klasické pečivo z celozrnnej múky.

Uisťujeme Vás, že nám naozaj záleží na tom, čo jete! Našich dodávateľov starostlivo vyberáme, navštevujeme ich prevádzky, oboznamujeme sa s ich pestovateľskými a chovateľskými postupmi. Snažíme sa vyberať tie najlepšie a najkvalitnejšie suroviny. Čerstvosť a lahodná chuť sú našou najvyššou prioritou. Chceme, aby sa zákazníci cítili v našich prevádzkach dobre, boli spokojní s našimi službami a s našou ponukou jedál.

Najlepšou odmenou pre nás bude, ak sa k nám opäť vrátite!

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC

Iné obchody