Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00

H & M

H & M

Po - Ne: 9:00 - 22:00

http://www.hm.com/sk/

055 / 321 12 40

B116

Branch: Móda

Švédský módny reťazec H&M ponúka svojim zákazníkom jedinečnú výhodu prostredníctvom svojej obchodnej myšlienky – móda a kvalita za najlepšiu cenu!

V obchodnom centre Optima nájdete módu pre ženy, mužov aj deti. V dámskom oddelení nájdete exkluzívne aj koncept BiB (Big is Beautiful), venovaný ženám s veľkosťou 44-56, L-3XL a módu pre tehotné MAMA; určenú pre ženy, ktoré chcú byť trendové aj v dobe svojho tehotenstva.

Najžhavejšou novinkou je výber kozmetiky H&M (dekoratívna, pleťová a starostlivosť o telo), ktorá je pripravovaná každú sezónu s dôrazom na ten najtrendovejší look, nie je testovaná na zvieratách a samozrejme nasleduje európske smernice v otázke kvality a bezpečnosti.

Sviatok všetkých strašidiel je takmer tu!

Dátum konca: 29.10.2018
Najstrašidelnejší a najbláznivejší čas roka je čochvíľa tu. Pripravte sa na “sviatok strašidiel” a užite si tvorbu kostýmov či tematické oblečenie ako sa patrí. Dobrodružstvá s kamarátmi budú tento rok poriadne vzrušujúce! Strašidielka, malé príšerky či zvieratká – kostýmy na Halloween budú stáť za to! Popustite uzdu fantázii a odviažte sa pri výbere dokonalého kostýmu […]

Nakupujte teplé svetre, zimné bundy či kabáty za skvelé ceny!

Dátum konca: 22.10.2018
Nižšie teploty, vietor alebo dážď – dni sú čoraz sychravejšie a chladnejšie, čo si vyžaduje väčší počet vrstiev a teplejšie oblečenie. Jeseň je v plnom prúde, takže je najvyšší čas vyzbrojiť sa poriadne hrejivou a pohodlnou výbavou. Nenechávajte nič na náhodu a zahaľte sa s H&M do štýlových búnd či kabátov a pohodlných mäkučkých svetrov! […]

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC

Iné obchody