Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00

H & M

H & M

Po - Ne: 9:00 - 22:00

http://www.hm.com/sk/

055 / 321 12 40

B116

Branch: Móda

Švédský módny reťazec H&M ponúka svojim zákazníkom jedinečnú výhodu prostredníctvom svojej obchodnej myšlienky – móda a kvalita za najlepšiu cenu!

V obchodnom centre Optima nájdete módu pre ženy, mužov aj deti. V dámskom oddelení nájdete exkluzívne aj koncept BiB (Big is Beautiful), venovaný ženám s veľkosťou 44-56, L-3XL a módu pre tehotné MAMA; určenú pre ženy, ktoré chcú byť trendové aj v dobe svojho tehotenstva.

Najžhavejšou novinkou je výber kozmetiky H&M (dekoratívna, pleťová a starostlivosť o telo), ktorá je pripravovaná každú sezónu s dôrazom na ten najtrendovejší look, nie je testovaná na zvieratách a samozrejme nasleduje európske smernice v otázke kvality a bezpečnosti.

Výhodné ponuky, posledné zľavnené kúsky a nové kolekcie v H&M!

Dátum konca: 25.08.2017
Nová sezóna je za rohom a my v H&M sme na ňu dokonale pripravení! Už o pár dní sa naši najmenší vrátia späť do školy a my sme si pre nich pripravili okrem skvelej novej kolekcie plnej farieb a vzorov aj ponuku, vďaka ktorej sú vaše rodinné nákupy teraz výhodnejšie! Vyberte si tovar v detskom oddelení a využite ponuku „Top & Bottom“! […]

Ako nájsť obchod?

Iné obchody