Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00

H & M

H & M

Po - Ne: 9:00 - 22:00

http://www.hm.com/sk/

055 / 321 12 40

B116

Branch: Móda

Švédský módny reťazec H&M ponúka svojim zákazníkom jedinečnú výhodu prostredníctvom svojej obchodnej myšlienky – móda a kvalita za najlepšiu cenu!

V obchodnom centre Optima nájdete módu pre ženy, mužov aj deti. V dámskom oddelení nájdete exkluzívne aj koncept BiB (Big is Beautiful), venovaný ženám s veľkosťou 44-56, L-3XL a módu pre tehotné MAMA; určenú pre ženy, ktoré chcú byť trendové aj v dobe svojho tehotenstva.

Najžhavejšou novinkou je výber kozmetiky H&M (dekoratívna, pleťová a starostlivosť o telo), ktorá je pripravovaná každú sezónu s dôrazom na ten najtrendovejší look, nie je testovaná na zvieratách a samozrejme nasleduje európske smernice v otázke kvality a bezpečnosti.

Zimný výpredaj odštartovaný!

Dátum konca: 24.12.2018
A je to tu – zimná zľavová sezóna práve začala! Vo všetkých kamenných predajniach H&M na vás práve teraz čaká najnovšia móda za skvelé ceny. Či už hľadáte vianočné darčeky pre najbližších alebo si chcete osviežiť šatník, teraz to máte pri vybraných produktoch až o 50% lacnejšie. Ešte stále nemáte dokonalý zimný kabát? Chýba vám […]

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC

Iné obchody