Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00

H & M

H & M

Po - Ne: 9:00 - 22:00

http://www.hm.com/sk/

055 / 321 12 40

B116

Branch: Móda

Švédský módny reťazec H&M ponúka svojim zákazníkom jedinečnú výhodu prostredníctvom svojej obchodnej myšlienky – móda a kvalita za najlepšiu cenu!

V obchodnom centre Optima nájdete módu pre ženy, mužov aj deti. V dámskom oddelení nájdete exkluzívne aj koncept BiB (Big is Beautiful), venovaný ženám s veľkosťou 44-56, L-3XL a módu pre tehotné MAMA; určenú pre ženy, ktoré chcú byť trendové aj v dobe svojho tehotenstva.

Najžhavejšou novinkou je výber kozmetiky H&M (dekoratívna, pleťová a starostlivosť o telo), ktorá je pripravovaná každú sezónu s dôrazom na ten najtrendovejší look, nie je testovaná na zvieratách a samozrejme nasleduje európske smernice v otázke kvality a bezpečnosti.

Späť do školy!

Dátum konca: 19.08.2018
Nový školský rok si zaslúži privítanie vo veľkom štýle. A to doslova! Príďte si k nám vybrať štýlové outfity pre školákov a vkročte do jesenných dní v kúskoch z novej kolekcie. Máme dokonalý outfit na prvý školský deň a množstvo praktických a pohodlných vecí do každej lavice. Pastelové odtiene, trendové prúžky a flitre — je […]

Módna harmónia s GP & J Baker!

Dátum konca: 17.08.2018
Čo sa stane, keď sa spojí móda s bytovým dizajnom? Vznikne originálna kolekcia, ktorú si zamilujete! S veľkým nadšením vám predstavujeme novú spoluprácu H&M s ikonickou britskou značkou GP & J Baker, ktorá je pojmom vo svete textílií či dizajnu tapiet. Kolekcia je popretkávaná cenenými archívnymi vzormi, ktoré sme preniesli na tkaniny a pretransformovali ich […]

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC

Iné obchody