Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00

H & M

H & M

Po - Ne: 9:00 - 22:00

http://www.hm.com/sk/

055 / 321 12 40

B116

Branch: Móda

Švédský módny reťazec H&M ponúka svojim zákazníkom jedinečnú výhodu prostredníctvom svojej obchodnej myšlienky – móda a kvalita za najlepšiu cenu!

V obchodnom centre Optima nájdete módu pre ženy, mužov aj deti. V dámskom oddelení nájdete exkluzívne aj koncept BiB (Big is Beautiful), venovaný ženám s veľkosťou 44-56, L-3XL a módu pre tehotné MAMA; určenú pre ženy, ktoré chcú byť trendové aj v dobe svojho tehotenstva.

Najžhavejšou novinkou je výber kozmetiky H&M (dekoratívna, pleťová a starostlivosť o telo), ktorá je pripravovaná každú sezónu s dôrazom na ten najtrendovejší look, nie je testovaná na zvieratách a samozrejme nasleduje európske smernice v otázke kvality a bezpečnosti.

Zimné výpredaje práve začali!

Dátum konca: 22.12.2017
Vychutnajte si radosti a čarovné momenty Vianoc s úsmevom na perách a k tomu aj štýlovo. Máme pre Vás fantastické správy ešte skôr, než stihne Ježiško zaklopať na vaše dvere a rozdať darčeky. Teraz si môžete užívať spolu s H&M v novom šate ešte výhodnejšie.Zimné výpredaje práve začínajú! V predajniach H&M na vás čaká pestrý výber trendového oblečenia a […]

Šťastné a štýlové!

Dátum konca: 18.12.2017
Vôňa domova, čarovné svetielka a radostná iskra v očiach malých aj veľkých – Vianoce sú o špeciálnych momentoch, tak neváhajte a nahoďte sa do gala. Oslávte sviatočný čas štýlovo v nových kúskoch pre celú rodinu! S novou kolekciou vás v predajniach H&M oblečieme od hlavy až po päty. Príďte si vybrať oblečenie alebo doplnky – vo všetkých našich oddeleniach máme […]

Ako nájsť obchod?

Iné obchody