Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00

Humanic

Humanic

Po - Ne: 9:00 - 21:00

http://www.shoemanic.com

055 / 294 1550

B92

Branch: Obuv a kožená galantéria

humanic.sk@LSAG.sk

HUMANIC: We Love Shoes.

Obrovský výber, vysoká kvalita a absolútna kompetencia v materiálových trendoch a štýle vyzdvihujú HUMANIC po celej Európe. Každá sezóna je vyvinutá v spolupráci s medzinárodnými dizajnérskymi kolekciami na najvyššej úrovni. V štýlovom prostredí predajní HUMANIC nájdete obľúbené značky ako Adidas, Nike, TommyHilfiger, Alisha, Vigneron a omnoho viac. Raj pre milovníkov módy, ktorí dokážu oceniť módne know-how!

Aj mimo otváracích hodín ponúka HUMANIC mimoriadny servis: prostredníctvom HUMANIC.NET môžete nepretržite a pohodlne z domu rezervovať online svoje obľúbené topánky a tašky a v predajni vyzdvihnúť.

Pre HUMANIC práve platí: We Love Shoes!

Soft &Cool
Čistý trend videný ružovými okuliarmi. Jarná móda zvádza štíhlymi tvarmi lodičiek, jemnými balerínami a extravagantnými lakovkami. Vzdušný twíd a pastelové farby v každom odtieni od jemnej ružovej cez mentolovú až po ľadovo modrú – definujú nový It-look nadchádzajúcej sezóny.

GLAM ROCK
Už sme tu mali všetko? Podľa koho,keďže kedysi pochmúrne vyzerajúci „Hardwear“ ukazuje svoju jemnú stránku a prináša nity, krúžky a mnoho flitrov v oživujúcich jasných farbách. Glam rock „svetlo“ svieti v striebornej, zlatej, ružovej a každej, ktorá v metalíze zažiari. Naše zbrane: vybíjané sandále a vysoko profilované lodičky s ihličkovými podpätkami.

Ako nájsť obchod?

Iné obchody