Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00

Kara

Kara

Po - Ne: 9:00 - 21:00

http://www.kara.cz

055/ 642 30 36

B46a

Branch: Móda

kara@stonline.sk

Kara sa zameriava na výrobu a predaj dámskych i pánskych produktov z pravej kože a kožušín, koženou galantériou a doplnkami.

Tradičná značka Kara prináša preverenú klasiku i najnovšie trendy, vždy však kladie dôraz na detail a prémiovú kvalitu použitých materiálov. Nadväzuje na poctivé kožiarske remeslo overené stáročiami a ponúka nadčasové, precízne spracované produkty, ktoré sú dostupné všetkým. Kara je presvedčená, že koža je natoľko výnimočný materiál, že by nemala chýbať v žiadnom šatníku. Jej nenahraditeľnosť pre výrobu oblečenia a doplnkov tkvie predovšetkým v jej prírodnom charaktere.

V koži sa perfektne vyzná a poskytuje bezkonkurenčné služby. Disponuje vlastnou čistiarňou, ponúka úschovňu i pozáručnú opravu odevov. Na všetkých pobočkách Vám dokážu poradiť s výberom i s následným ošetrením. Stály zákazníci môžu využiť výhody vernostného klubu.

Pobočky Kara nájdete v Čechách i na Slovensku a nakupovať môžete i na e-shope www.kara.cz. Akýkoľvek model si môžete nechať objednať na vami vybranú predajňu, kde ho pre vás pripravia a rezervujú v dohodnutom termíne.

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC

Iné obchody