Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00

Orsay

Orsay

Po - Ne: 9:00 - 21:00

http://world.orsay.com/

055 / 646 10 97

B26

Branch: Móda

THANK GOD I’M A WOMAN & THE FEMININE STYLE

“Našim prianim je, aby mala každá žena možnosť vyjadriť svoju individualitu vo svojich outfitoch. Chceme navrhnúť módu pre moderné a sebavedomé ženy, ktoré sa chcu obliekať vždy elegantne, žensky a aktuálne podľa vlastného vkusu a štýlu”.

Firma Orsay sa môže pochváliť viac ako tridsaťročnou skúsenosťou s tvorbou módneho oblečenia pre elegantné a sebavedomé ženy, ktoré majú vlastný štýl a sledujú módne trendy. Móda značky Orsay prináša pocit prirodzenej krásy, vďaka ktorej sa žena cíti atraktívna a výnimočná. Pestrú kolekciu Orsay tvoria tri štýly: CITY, CASUAL a PARTY, vďaka ktorým môžu ženy individuálne podtrhnúť svoju ženskosť v každej situácii. Značka Orsay je zárukou módnych a kvalitných odevov za výhodnu cenu.

DEŇ LETNÝCH NÁKUPOV S ORSAY V SOBOTU 27.4.2019

Dátum konca: 27.04.2019
Privítajte leto v módnom štýle! Zoznámte sa s najnovšou kolekciou ORSAY ‘SUMMER DREAMS’ a využite skvelé zľavy. Vyzdvihnite si v obchode pozvánku s poukážkou -20%* na Váš obľúbený produkt! Načerpajte inšpirácie z letného katalógu! ! Pozývame Vás do ORSAY *Viac o akcii sa dozviete na predajniach ORSAY.

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC

Iné obchody