Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00

Progress

Progress

Po - Ne: 9:00 - 21:00

055 / 685 30 14

B117

Branch: Móda

Móda nielen pre mladých značiek DEVERGO, RETRO a NAKETANO.

DEVERGO bola založená v roku 1980 v Taliansku. Pôvodne sa firma špecializovala na výrobu oblekov, ale v 80. rokoch, kedy talianske značkové džínsy začali byť prevratné, si firma najala mladých talianskych módnych návrhárov a takto vytvorili nové džínsy – značku, ktorá zapadá do nových trendov. Do konca 90tych rokov sa Devergo stal veľmi úspešnou značkou v Taliansku, Brazílií a v mnohých krajinách Európy a Ázie. Dnes sa Devergo džínsy stali módnou značkou zameranou na tých, ktorí hľadajú kvalitne a dobre spracované, zákazkovo navrhnuté a štýlové oblečenie.

RETRO je medzinárodná módna značka nielen pre mladých. Oblečenie Retro má inovatívny módny trend, ktorý v sebe spája predchádzajúce a súčasné módne trendy a predstavuje vysoko kvalitné oblečenie značiek Retro Jeans, Retro Royal a RJ64.

NAKETANO – Nemecká módna značka založená v roku 2005. Váš i náš prvý dojem z produktu značky Naketano je správny. Sú krásne. Ten druhý dojem po prehliadnutí bude jednoznačne ich detailne prepracovanie a nápaditosť s ktorou sa táto značka vyznačuje.

Ako nájsť obchod?

Iné obchody