Nákupná galéria:
Po - Ne: 09:00 - 21:00

WOW

WOW

Po - Ne: 9:00 - 21:00

+421 55 789 94 68

B11

Branch: Drogéria, kozmetika, doplnky, klenoty

Keďže ponúkame hodinársky tovar pomerne dlho, stále viac sme špecializovaní a posúvame sa ku kvalite ponúkaného tovaru, služieb a personálu  – rovnako po stránke odbornej ako i ľudskej. Na internete bežne síce nájdete množstvo tovaru a informácií, ale nie naše dlhoročné skúsenosti a tým podmienenú schopnosť vyselektovať podstatné od zavádzajúceho.

V ponuke ostávame verní špičkovej švajčiarskej kvalite značiek Longines, Tag Heuer a Montblanc. Tých, čo holdujú značke Montblanc komplexnejšie, vieme potešiť aj opaskami, pánskymi taškami, manžetovými gombíkmi, peňaženkami a ďalším tovarom, ktorý sa aktuálne obmieňa. Nižšia cenová hladina je zastúpená značkami Tissot, Oris, Balmain a Certina. Vďaka značke Modalo máte možnosť udržiavať  mechanické hodinky v chode. Našu ponuku uzatvárajú stálice, bežne dostupné každému, ale v dostatočnej kvalite dizajnového aj funkčného prevedenia: Festina, Casio, Gant a módna značka Esprit.

Značná časť zákazníkov už využíva aj výhody nášho WOW klubu, prednosti ktorého nespočívajú iba v zľavách, ale aj z výhod siete obchodov a internetového obchodu wdl.sk.

Tešíme sa na Vašu návštevu či už v kamennom obchode, alebo vo virtuálnom!

Ako nájsť obchod?

SKLAD SPRÁVAOC SPRÁVAOC SPRÁVAOC

Iné obchody